יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב מסעדות

עיצוב מסעדות - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעלי מסעדות דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

עיצוב מסעדות הוא אחד מתחומי העיצוב הנמצאים בתנופת התפתחות מרשימה, ככל שהמנעד הקולינרי מתרחב כך נולדים מידי יום קונספטים מגוונים ושונים בנוף, המאפשרים לנו לעצב מסעדות ביצירתיות ובמקוריות. אנחנו בסטודיו 180 מתמחים בעיצוב מסעדות בין אם מדובר על רשתות, רשתות זכייניות ומסעדות בוטיק.

צוללים למודל העסקי, יוצרים קונספט

בתהליך עיצוב בתי קפה או עיצוב מסעדות נצלול יחד למודל העסקי של בתי העסק והרשתות ונתרגם את החזון האסטרטגי לשפה עיצובית אחידה ומקורית אשר תסייע לכם לקדם את המטרות הכלכליות של המסעדה. אנחנו בסטודיו 180 יודעים ליצור קונספטים עבור הסטייל הייחודי של המקום. כך למשל שונה התאורה של המסעדה בבוקר מהתאורה שנבחר לערב, את כל ההחלטות האלו נתאים למטרות שלכם, למנעד הקולינרי שתציגו ולאופי המסעדה שלכם.

עיצוב ותכנון מסעדות

מעוררים תיאבון ‏

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

כשנכנסים למסעדה מעוצבת כהלכה גם אם לא הגענו רעבים חשוב שבית העסק יעורר לנו תיאבון. כאן, היכולת שלנו כאדריכלי מסעדות נכנסת לתמונה. אז כיצד תכנון ועיצוב החלל יכול לשרת מטרה שכזו? האם זה יקרה באמצעות מטבח שקוף, הפצת ניחוחות בחלל או אלמנט אחר? את זה נדע לאחר שנאפיין היטב את המסעדה שלכם, המנעד הקולינרי והמטרות העסקיות.

למי אנחנו מתאימים?

אנחנו לא חוזרים על טרנדים קבועים, עבור כלל הלקוחות שלנו אנחנו יוצרים קונספט ייחודי המתאים להם, אצלנו מקוריות היא MUST. העבודה איתנו מתאימה לבעלי מסעדות ותיקים, המחפשים את הפריצה העסקית והמינוף הבאים שלהם. אבל לא רק להם. אנחנו מלווים גם יזמים חדשים בענף המסעדנות, המעוניינים להקים מסעדה או רשת מסעדות עם מוניטין גבוה, כבר משלבי הגיבוש הראשונים. הרקורד שלנו בענף מלמד שעיצוב מסעדה איננו עוד הוצאה אלא השקעה חכמה וחלק אינטגרלי מהפיתוח העסקי, עיצוב חכם שמשרת את המטרות שלכם יום יום במסעדה.

בין לקוחותינו:
אלבטרוס לוגו
לוגו לקוחות - קומל סטודיו 180
טאפס לוגו
בריגדריה לוגו
סזרינה - לוגו לקוחות - סטודיו 180
מאפיית בבקה - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - קירוסקאי סטודיו 180
שופרסל - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - מאפיית-גידרון סטודיו 180
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
Unilever לוגו לקוחות - סטודיו 180
נדב קינוחים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות - MARIPOSA סטודיו 180
בייקרי 29 - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב

למי כדאי

לעבוד אתנו?

אילו שירותים אנחנו מציעים לכם במסגרת ליווי הפרויקט?‏

פרויקט של סטודיו 180 - עיצוב מסעדות

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ואנשי מזון שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

עיצוב מסעדות בסרטון אחד קצר | סטודיו 180

הליווי הייחודי שלנו

אנחנו בסטודיו 180 מתמחים בליווי בעלי מסעדות באמצעות מעטפת של עיצוב וביצוע מהפך ויזואלי, לא סתם בחרנו להוסיף את אלמנט 180 למותג.

היכולת שלנו לתכנן היטב את חלל העסק תאפשר לכם למקסם את המרחב וליצור חוויית לקוחות מועדפת, המקדמת ביקוש חוזר (שימור לקוחות קיימים).

בנוסף לכך, אנחנו בוחרים את הספקים שלנו בפינצטה ולא מתפשרים על רף גבוה של תכנון, ביצוע ועמידה בלוחות זמנים קפדניים כי כל יום שעובר שווה הרבה מאוד כסף. 

כנסו לראות בסרטון >>>
פרויקטים לעיצוב מסעדות
Interior Design by Studio 180
נגן וידאו אודות סטודיו 180 - עיצוב מסעדות

מה אומרים עלינו?

"סטודיו 180 התרשמתי מהמקצועיות והמסירות לאורך כל הפרויקט, עמידה בלוחות הזמנים ויצירת קונספט ייחודי"

"סטודיו 180, תכנן ועיצב עבורנו את נדב קינוחים, שכולל בית קפה, חדר אירועים פרטי, חנות מכירה, מטבח ומחסנים תוך שמירה על אינטגרציה בין המחלקות ועל צביון המקום. העבודה המשותפת הייתה מקצועית תוך שיח מתמיד ועמידה בכל לוחות הזמנים קשב לבקשות ומציאת פתרונות יצירתיים שעזרו למקסם את שטחי העסק. נשמח להמליץ."

"בניתי עם אלונה ואייל את מתחם המזון בקריית עתידים, ממליץ בחום! תכננו ובנו את הקונספט העיצובי ירידה לפרטים ועמידה בלוחות זמנים."

״מסעדת רם קיימת כ15 שנה ומונה כחמישה סניפים בסטודיו 180 בחרנו לעצב ולתכנן את הסניף החדש והראשון מסוגו ברשת אלונה ואייל בנו עבורי קונספט חדש. עבור מזון מהיר שעוד לא נראה בארץ מחכים לתכנן עימם את הסניפים הבאים, ככה זה שעובדים עם מקצוענים"

״אנחנו עולים מברזיל איפה המקצועיות והאמפתיה האישית הם מהותיים להצלחת העבודה, חיפשנו משרד אדריכלות שיעמוד בעבודה המקצועית הזו ובתשוקה לבנות את חנות הבריגדרו הראשונה שלנו בארץ, המתוק הלאומי של ברזיל. אנחנו מצאנו את אלונה ואייל רטנר מסטודיו 180, הם תפסו במדויק את הרצון שלנו, חברה של יצירה המצאתית וטכניקה מקצועית, שאנו רואים לעתים רחוקות כאן בארץ. התוצאה הייתה חנות תוססת עם הרבה חיים וחום טרופי שכולם מכושפים. יצרנו שותפות לפרויקט שלנו לפתיחת נקודות נוספות לבריגדריה."

שאלות ותשובות - עיצוב מסעדות

בטח, אצלנו אין הפתעות, הפרויקטים שלנו מוצגים לראווה באתר הבית של סטודיו 180. כמו כן, בפגישת הפרזנטציה נציג לכם פרויקטים נוספים.

במשך שנים בנינו נבחרת של ספקים מנוסים בעלי הישגים והוכחות בשטח ובדגש על ענף המסעדנות. בכל סיטואציה נוכל לעבוד מול הספקים שלנו או הספקים שבחרתם מראש על פי היכרות אישית.

הלקוחות שלנו ישמחו לספר לכם איך זה לעבוד אתנו, נשמח ליצור עבורכם את החיבור ובנוסף ישנם חוות דעת באתר שלנו.

אנחנו דוגלים בעיצוב אינדיבידואלי לכל לקוח ולקוחה, בעניין הטרנדים אין אצלנו טרנדים קבועים אך הקונספטים העיצוביים שלנו מותאמים ומשלבים אלמנטים של חדשנות. אנחנו רואים את הצעד הבא ואז מתכננים ומעצבים אותו.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

נגן וידאו אודות לוגו של סטודיו 180
דברו איתנו
דילוג לתוכן