יש עיצוב. ויש סטודיו 180

אדריכל מסעדות

אדריכל מסעדות - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו אדריכלי סטודיו 180 מובילים בעלי מסעדות דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

נמצאים בתהליך של תכנון והקמה של מסעדות או בתי קפה? עומדים לקראת שיפוץ ותכנון מחדש של עסק קולינרי? אנחנו בסטודיו 180, מתמחים בתכנון ועיצוב פנים מסחרי, מעמידים לרשותכם נבחרת של אדריכלי מסעדות בעלי רקורד מרשים בתעשייה ובפרט עם ניסיון והתמחות בעיצוב מסעדות. האדריכלים שלנו יסייעו לכם לתכנן את מבנה המסעדה או בית הקפה שלכם בהתאם לחזון האסטרטגי והעסקי וזאת תוך מקסום החלל שתבחרו. לא סתם בחרנו להוסיף 180 לסטודיו שלנו, אנחנו יודעים כיצד לשנות אופי של מבנים ב- 180 מעלות ובכפוף לחוק, וזאת תוך התאמה מלאה למטרות של הלקוחות שלנו. 

רגע לפני התכנון- אפיון.

על מנת שכל אדריכל מסעדות ידע לתכנן היטב את הפרויקטים הבאים שלו עליו לערוך היכרות עם המודל העסקי ולכן, בשלבים הראשונים של כל פרויקט  נבסס היכרות עם בית העסק, עם אופי המסעדה, עם המטרות הפיננסיות שלכם וזאת על מנת שנביא לידי ביטוי פרמטרים חשובים אלו כבר בשלב התכנון של המסעדה.

תכנון מותאם

לקונספט ‏

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

מטמיעים חדשנות כבר בשלב התכנון    

כל אדריכל מסעדות בסטודיו 180, לתכנון ולעיצוב, יודע שאצלנו חדשנות כבר מזמן הפכה להיות שפה משותפת ולכן כבר בשלב התכנון נטמיע אלמנטים של חדשנות וחשיבה עתידנית בין אם מדובר על תכנון המשלב תקרות גבוהות, מסעדה שתשלב אירועים סגורים ובה עלינו לתכנן חללים סגורים וכל שימוש שנגדיר על פי החזון העסקי שלכם.   

אדריכלי המסעדות שלנו בסטודיו 180 יודעים כיצד לבטא את קונספט המסעדה שלכם באמצעות תכנון חכם, יעיל ומוכוון למטרות. למעשה כל תהליך של עיצוב חייב להתייחס למטרות וקהלי היעד של המסעדה. למשל בתהליך של עיצוב בית קפה שנועד לפגישות עסקיות יש חשיבות מכרעת להקפיד על "ספייס" ומרווח בין השולחנות, וזאת מתוך שאיפה לאפשר פרטיות לאנשי העסקים שיתארחו במקום.

בסופו של דבר העיצוב צריך לשרת ולחזק את מטרות העסק ולכך בדיוק צוות אדריכלי המסעדות שלנו ערוך, לבנות תכנית מותאמת למקסום חלל המסעדה, תכנית שמתכתבת עם הקונספט הנכון, תכנית שמעבירה את הרשמים הנכונים, את הוויבים הנכונים ומשרתת את מטרות העסק.

בין לקוחותינו:
אלבטרוס לוגו
לוגו לקוחות - קומל סטודיו 180
טאפס לוגו
בריגדריה לוגו
סזרינה - לוגו לקוחות - סטודיו 180
מאפיית בבקה - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - קירוסקאי סטודיו 180
שופרסל - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - מאפיית-גידרון סטודיו 180
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
Unilever לוגו לקוחות - סטודיו 180
נדב קינוחים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות - MARIPOSA סטודיו 180
בייקרי 29 - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב

אנחנו משקפים- אתם מאשרים ‏

צוות אדריכלי המסעדות שלנו בסטודיו 180 דוגל בגישה על פיה הלקוחות הם מקבלי ההחלטות המובילים בכל פרויקט ולכן נקפיד לשקף לכם ולאשר מולכם את תכניות העבודה מראש. מעבר לכך, חשוב לנו שתרגישו מצידנו את שיתוף הפעולה המלא לאורך כל הדרך.

מעניקים מעטפת של פתרונות בזמן אמת ‏

חשוב לדעת שישנם לא מעט אתגרים הנובעים מאופי המבנים, המשפיעים רבות על קבלת ההחלטות שלנו. על מנת לפתור את האתגרים הללו אנחנו נוקטים בשתי פעולות: כבר בשלב בחירת המבנה נשמח להעניק לכם ייעוץ וחוות דעת על הפוטנציאל של המבנה בהתאם למטרות שלכם. בנוסף לכך צוות אדריכלי המסעדות המיומן שלנו יודע ליצור פתרונות לאתגרים בתחום תכנון מבנים כבר בשלבים הראשונים של כל פרויקט.      

‏אדריכל מסעדות - סטודיו 180 - שף מאיר אדוני, קסריה

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ואנשי מזון שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

אדריכל מסעדות בסרטון אחד קצר | סטודיו 180

אדריכל מסעדות הפרויקטים

נגן וידאו אודות לוגו של סטודיו 180
‏אדריכל מסעדות - סטודיו 180

מה אומרים עלינו?

"סטודיו 180 התרשמתי מהמקצועיות והמסירות לאורך כל הפרויקט, עמידה בלוחות הזמנים ויצירת קונספט ייחודי"

"סטודיו 180, תכנן ועיצב עבורנו את נדב קינוחים, שכולל בית קפה, חדר אירועים פרטי, חנות מכירה, מטבח ומחסנים תוך שמירה על אינטגרציה בין המחלקות ועל צביון המקום. העבודה המשותפת הייתה מקצועית תוך שיח מתמיד ועמידה בכל לוחות הזמנים קשב לבקשות ומציאת פתרונות יצירתיים שעזרו למקסם את שטחי העסק. נשמח להמליץ."

"בניתי עם אלונה ואייל את מתחם המזון בקריית עתידים, ממליץ בחום! תכננו ובנו את הקונספט העיצובי ירידה לפרטים ועמידה בלוחות זמנים."

״מסעדת רם קיימת כ15 שנה ומונה כחמישה סניפים בסטודיו 180 בחרנו לעצב ולתכנן את הסניף החדש והראשון מסוגו ברשת אלונה ואייל בנו עבורי קונספט חדש. עבור מזון מהיר שעוד לא נראה בארץ מחכים לתכנן עימם את הסניפים הבאים, ככה זה שעובדים עם מקצוענים"

״אנחנו עולים מברזיל איפה המקצועיות והאמפתיה האישית הם מהותיים להצלחת העבודה, חיפשנו משרד אדריכלות שיעמוד בעבודה המקצועית הזו ובתשוקה לבנות את חנות הבריגדרו הראשונה שלנו בארץ, המתוק הלאומי של ברזיל. אנחנו מצאנו את אלונה ואייל רטנר מסטודיו 180, הם תפסו במדויק את הרצון שלנו, חברה של יצירה המצאתית וטכניקה מקצועית, שאנו רואים לעתים רחוקות כאן בארץ. התוצאה הייתה חנות תוססת עם הרבה חיים וחום טרופי שכולם מכושפים. יצרנו שותפות לפרויקט שלנו לפתיחת נקודות נוספות לבריגדריה."

שאלות ותשובות - אדריכל מסעדות

אדריכל מסעדות מביא עמו מומחיות בתחום תכנון המבנה תוך התייחסות לנושאים כמו: חלוקה פנימית לחללים, התייחסות לאקלים, התאמה של החלל לסביבה ועוד מגוון פרמטרים חשובים, לכן קריטי לרתום אדריכל מסעדות לכל פרויקט כבר בשלבים הראשוניים.

אנחנו בסטודיו 180 מלווים פרויקטים של תכנון ועיצוב פנים עבור מנעד רחב של לקוחות מכל חלקי הארץ.

בהחלט, צוות אדריכלי המסעדות שלנו מוסמך בתחום האדריכלות ולצד ההסכמה יש לו ניסיון עשיר ממגוון פרויקטים בשטח בתחומי אדריכלות ועיצוב בפרט ובמגוון פרויקטים נוספים.

אנחנו מאמינים ודוגלים ברציפות והמשכיות ולכן לכל פרויקט אנחנו מצוותים נבחרת אנשי מקצוע קבועה שתלווה אותו. נבחרת זו משלבת בין אדריכלים, מעצבים, יועצים חיצוניים וספקים על פי הצורך.

צוות אדריכלי המסעדות ומעצבי הפנים שלנו מיומן בפתרון בעיות אקוסטיות כבר בשלב התכנון וזאת מתוך מטרה ליצור חוויי

כל אדריכל מסעדות בסטודיו 180 מנוסה בעבודה עם רשתות של מסעדות, רשתות זכייניות ועד מסעדות בוטיק ייחודיות בנות סניף אחד. אנחנו חיים ונושמים את התחום והפרויקטים שליווינו מוצגים לכם באתר הבית שלנו. ממליצים בחום להתרשם.

הייעוץ עם אדריכלי מסעדות הוא לא הוצאה הוא השקעה. כבר בשלב התכנון נמקסם את השטח של החלל, נאתר אתגרים ונבחן פתרונות עבורם וחשוב לא פחות נבנה תכנית עבודה מסודרת שתציג לכם את חזון הפרויקט ותחסוך לכם את משאבי הזמן והתקציב.

מחלוקות בין שותפים כבר בשלב התכנון הן לגיטימיות מאוד, לעיתים כל אחת ואחד "מושכים" את הפרויקט לכיוון אחר. לאחר שנאפיין במדויק את העסק הקולינרי שלכם צוות אדריכלי המסעדות ומעצבי הפנים שלנו ידעו כיצד להעניק לכם ייעוץ ממוקד מטרה ומדויק למסעדה שלכם וכך ברוב המקרים נצליח להתגבר על המחלוקות ואי ההסכמות.   

‏אדריכל מסעדות - סטודיו 180 - אלבטרוס, קיסריה

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

דברו איתנו
דילוג לתוכן