יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב בתי קפה

עיצוב בתי קפה - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעלי בתי קפה דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

מה הופך בית קפה למבוקש עם רשימת המתנה ארוכה במיוחד? כיצד מעודדים ומשפרים את חוויית השהייה בבתי קפה? ואיך לכל אלו יש השפעה על המכירות ועל שורת הרווח? אנחנו בסטודיו 180 מומחים לעיצוב בתי קפה ברחבי הארץ במגוון קונספטים וסגנונות. אנחנו יודעים כיצד ליצור לכל בית קפה, רשת בתי קפה או רשת זכיינית את השפה העיצובית המדויקת, זו שתאפשר חוויית לקוח מיטבית המשפיעה גם על הגדלת מכירות.

עם מי אנחנו

עובדים?

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

מפצחים את המראה המדויק ללקוחות שלכם

אדריכל המסעדות בסטודיו 180 יפצח במדויק את ההתאמה לקהל הלקוחות שלכם ואיך ליצור עיצוב מקצועי מוחשי המעביר את ערכי המותג לקהלי היעד בבית הקפה. איזה בית קפה אתם בוחרים להיות? האם אתם רוצים תדמית מקומית המהווה מוקד קהילתי ובוטיקי לשכונה שלכם או שהחזון שלכם הוא לראות אנשי עסקים והייטק נכנסים אליכם עם לפטופ וסוגרים אצלכם את העסקה הבאה. את כל סוגי המטרות אנחנו יודעים לבטא כחלק מתהליך תכנון ועיצוב בית הקפה שלכם. 

 

הצוות של סטודיו 180 מלווה רשתות בתי קפה, רשתות זכיינות של בתי קפה, בתי קפה עצמאיים ומקומיים לרבות בתי קפה בוטיק בתהליכי אדריכלות ועיצוב פנים. אנחנו יודעים כיצד לתרגם את המודל העסקי לחזון עיצובי וליצור שפה ויזואלית אחידה ומדויקת עבור המותג שלכם וקהל הלקוחות. בין בתי הקפה אותם ליווינו נמנים: בייקרי 29, בייקרס, המאפה הצרפתי, בתי קפה מקומיים, בבקה ועוד.

בין לקוחותינו:
אלבטרוס לוגו
לוגו לקוחות - קומל סטודיו 180
טאפס לוגו
בריגדריה לוגו
סזרינה - לוגו לקוחות - סטודיו 180
מאפיית בבקה - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - קירוסקאי סטודיו 180
שופרסל - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - מאפיית-גידרון סטודיו 180
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
Unilever לוגו לקוחות - סטודיו 180
נדב קינוחים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות - MARIPOSA סטודיו 180
בייקרי 29 - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב

עיצוב בתי קפה מותאם לוקיישן

אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר בעיצוב בית קפה או עיצוב מסעדות הוא התאמה ללוקיישן. שונה בתכלית בית קפה שכונתי מקומי אשר מיועד להוות נקודת מפגש שוקקת חיים קהילתית, לתושבי המקום ולמבקרים בו, מבית קפה הממוקם סמוך למשרדי הייטק, המצריך עיצוב אלגנטי, מאופק ועסקי יותר אשר יתאים את עצמו למפגשי העסקים שיתקיימו שם. על כל מטרות אלו אנחנו בסטודיו 180 יודעים לנצח בתהליך מקצועי, יצירתי ומדויק בו המטרות שלכם יהפכו להיות המשימה שלנו.   

עיצוב מוכוון קידום מכירות ‏

אחד מתחומי המומחיות שלנו בסטודיו 180 הוא לעצב בתי קפה באופן המוכוון לקידום המטרה האסטרטגית- הגדלת מכירות וכפועל אנו יודעים לתרגם את העיצוב להגדלת שורת הרווח. בכל תהליך עיצוב של בתי קפה חשוב לבנות מסע לקוחות חכם, כזה שיוביל אותם לרכישות הרלוונטיות עבור מטרתם של בעלי בתי העסק. חשוב להבין שבניגוד לעיצוב מסעדות, עיצוב בתי קפה בעידן החדש מציע מראה קליל ונגיש יותר.

עמדות ראווה- לעודד את הלקוחות לקנות יותר ‏

אחד האלמנטים שאנחנו בסטודיו 180 משלבים בתהליכי עיצוב של בתי קפה הוא עמדות ראווה, מדובר בכל אותן עמדות החשופות ללקוח במטרה לעודד את חוויית הקנייה במקום כמו: עמדות קינוחים, מאפים ומנות נגישות לתצוגה עבור הקהל, מיקום הבריסטה באופן שניתן יהיה להנות מניחוח הקפה ועוד מגוון אלמנטים של ראווה היוצרים חוויה ייחודית במקום והופכים אותו למבוקש. כמובן שבכל תהליך עיצוב נתאים את עמדות הראווה בהתאם למטרה האסטרטגית של הבעלים וההנהלה זאת לאחר שנבצע תיאום ציפיות.

סטודיו 180 -ESSPRESO BAR

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ואנשי מזון שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

מודל הפעילות שלנו

Plan (תכנון) – שלב בו נאפיין את בית הקפה או הרשת, נגדיר את התהליך או השינוי המבוקש המצריך התכתבות מלאה עם המטרות של בית העסק, הבעלים והמנהלים בשטח. בשלב זה נגבש רעיון עיצובי, קונספט עיצוב מותאם לאופי בית הקפה ונבנה תכנית עבודה מפורטת לכלל הגורמים המשפיעים לרבות:  נגרות, אקוסטיקה, תאורה ועוד.

Set up- שלב בו נוביל את עבודת התיאום מול כלל יועצי הפרויקט, נבחר בעלי מקצוע וספקים, נתרגם תקציב להצעות מחיר, נבחר חומרי גמר, גוונים וטקסטורות וכמובן- נגדיר לוחות זמנים קפדניים שנעמוד בהם.

Change- בשלב זה ניישם את תכניות העבודה, נתאים את מרחב התעסוקה שלכם לעולם החדש וניצור פרויקט של בית קפה מעוצב.  

כנסו לראות בסרטון >>>
פרויקטים לעיצוב בתי קפה
Interior Design by Studio 180
נגן וידאו אודות סטודיו 180 - עיצוב בתי קפה

מה אומרים עלינו?

"סטודיו 180 התרשמתי מהמקצועיות והמסירות לאורך כל הפרויקט, עמידה בלוחות הזמנים ויצירת קונספט ייחודי"

"סטודיו 180, תכנן ועיצב עבורנו את נדב קינוחים, שכולל בית קפה, חדר אירועים פרטי, חנות מכירה, מטבח ומחסנים תוך שמירה על אינטגרציה בין המחלקות ועל צביון המקום. העבודה המשותפת הייתה מקצועית תוך שיח מתמיד ועמידה בכל לוחות הזמנים קשב לבקשות ומציאת פתרונות יצירתיים שעזרו למקסם את שטחי העסק. נשמח להמליץ."

"בניתי עם אלונה ואייל את מתחם המזון בקריית עתידים, ממליץ בחום! תכננו ובנו את הקונספט העיצובי ירידה לפרטים ועמידה בלוחות זמנים."

״מסעדת רם קיימת כ15 שנה ומונה כחמישה סניפים בסטודיו 180 בחרנו לעצב ולתכנן את הסניף החדש והראשון מסוגו ברשת אלונה ואייל בנו עבורי קונספט חדש. עבור מזון מהיר שעוד לא נראה בארץ מחכים לתכנן עימם את הסניפים הבאים, ככה זה שעובדים עם מקצוענים"

״אנחנו עולים מברזיל איפה המקצועיות והאמפתיה האישית הם מהותיים להצלחת העבודה, חיפשנו משרד אדריכלות שיעמוד בעבודה המקצועית הזו ובתשוקה לבנות את חנות הבריגדרו הראשונה שלנו בארץ, המתוק הלאומי של ברזיל. אנחנו מצאנו את אלונה ואייל רטנר מסטודיו 180, הם תפסו במדויק את הרצון שלנו, חברה של יצירה המצאתית וטכניקה מקצועית, שאנו רואים לעתים רחוקות כאן בארץ. התוצאה הייתה חנות תוססת עם הרבה חיים וחום טרופי שכולם מכושפים. יצרנו שותפות לפרויקט שלנו לפתיחת נקודות נוספות לבריגדריה."

שאלות ותשובות - עיצוב בתי קפה

כמובן, אנחנו מעניקים שירותי אדריכלות ועיצוב פנים לבתי קפה של זכיינים ויודעים כיצד לשלב בין יצירת קונספט עיצובי ייחודי תוך התאמה לדרישות הרשת.

רשתות בהקמה זה לגמרי אנחנו. סטודיו 180 מומחה לעיצוב ולתכנון בתי קפה ורשתות בתי קפה כבר בשלב ההקמה. אם תבחרו להקים רשת זכיינית נדע גם לתמחר לכם את העיצוב כחלק מעלויות הקמה אחידות ומדויקות.

לאורך שנים בנינו מעטפת ספקים ונותני שירותים מקצועית המלווה אותנו בתהליכי עיצוב ותכנון בתי קפה ופרויקטים נוספים. יחד עם זאת אנחנו חזקים ביחסי אנוש ובמידת הצורך נעבוד יחד עם הספקים הקבועים שלכם לצורך השלמת הפרויקט על הצד הטוב ביותר.

הצוות שלנו קובע לוחות זמנים קפדניים לכל פרויקט של עיצוב בתי קפה ופועל במרץ על מנת לעמוד בהם. לוחות הזמנים שלכם הם המשימה שלנו ואם יתאפשר גם נקדים אותם ונפתיע אתכם לחיוב.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

עיצוב בתי קפה בסרטון אחד קצר | סטודיו 180

נגן וידאו אודות לוגו של סטודיו 180
דברו איתנו
דילוג לתוכן