יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב משרדים

עיצוב משרדים - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעלי משרדים דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

עיצוב משרדים - כיצד להתאים את מרחב העבודה לעידן החדש?‏

לקראת תהליך עיצוב המשרד שלנו רבים מאתנו שואלים את עצמם מאיפה כדאי להתחיל? מהם הצעדים הראשונים שחשוב לבצע? מהם היתרונות של עיצוב חללי עבודה? הצוות המקצועי שלנו בסטודיו 180, מתמחה במתן שירותי אדריכלות ועיצוב פנים למגוון חברות ועסקים מובילים בישראל משיב לכל השאלות ומשתף אתכם בתובנה מעניינת: אם בעבר עיצוב משרדים היה פריבילגיה או עוד משהו לחשוב עליו הרי שבעידן חדש, היברידי ומאוד ויזואלי, הצורך לעצב משרדים הפך ל- MUST, הוא למעשה כלי למשוך טאלנטים למקום העבודה, בין אם מדובר על עובדים מוכשרים, משקיעים ואפילו לקוחות חלומיים.  

עיצוב משרדים בעידן החדש

הלקוח במרכז‏

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

טרנדים OUT, תכנון מוכוון לקוחות IN

בניגוד לחללים רבים המעוצבים מעת לעת לפי טרנדים, עיצוב משרדים מצריך התאמה ברמה גבוהה לצרכים המשתנים של הארגונים ואנשי הצוות, בין אם מדובר על צורות ישיבה ייחודיות כמו בית קפה, חדרי מדיטציה, חדרי השראה, ועוד מגוון שימושים הנדרשים לצורך ההצלחה העסקית של חברות וארגונים. בסטודיו 180 אנו מציעים ללקוחות תהליך המבוסס על ניסיון של 17 שנה בעולמות התכנון והעיצוב לצד מגוון עשיר של פרויקטים הנגזרים מהאסטרטגיה והפיצוח העסקי של כל חברה.

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180
משבר הקורונה יצר מהפכה בעולם התעסוקה, מה שהשפיע באופן ישיר על תהליכי תכנון ועיצוב מרחבי עבודה באשר הם. אם בעבר היה מודל אחד על פיו כל אנשי הצוות איישו את המשרד מידי יום הרי שבמציאות החדשה חברות ומשרדים רבים עברו למתכונת עבודה היברידית, דבר המשפיע באופן ישיר על כל תהליכי העיצוב והתכנון.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

מהם היתרונות של השקעה

בעיצוב משרד?‏

מיצוב גבוה של החברה

עיצוב משרדים משפיע באופן ישיר על תפיסת החברה (המוניטין) על ידי הלקוחות, המשקיעים, המועמדים לתפקידים השונים בה ולמעשה כל מי שנחשף אליה ברמה האסטרטגית, ככל שהתכנון והעיצוב של החללים יתכתב בצורה מדויקת יותר עם ערכי המותג והמטרות העסקיות שלו כך יהיה קל יותר למקבלי ההחלטות להשיג אותם.

Well being

מחקרים רבים מראים על קשר ישיר בין החוויה במרחב העבודה לתחושת החיוניות של העובדים בפועל. עיצוב משרדים מעוררי השראה, המותאמים למנעד הצרכים של העובדים ישפיעו באופן ישיר על הרווחה הנפשית, החיוניות והתפקוד שלהם במקום העבודה. אם בשלב התכנון של חברה מסוימת מתגלה הצורך בחדרי מנוחה לשעות הצהריים הרי שיהיה לכך ביטוי גם בקונספט העיצובי.

סביבת עבודה פרודוקטיביות

מטרת העל של כל מקום עבודה היא לעודד יצירה ופריון, כל אחד בתחומו כמובן, תהליך תכנון ועיצוב משרדים מקצועי יאפשר לתרגם את המטרות האסטרטגיות של מקום העבודה לתוצאות הרצויות בשטח, תוך התחשבות בכלל הפרמטרים היוצרים את הפריון במקום העבודה.

עיצוב משרדים מודרני - סטודיו 180

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ובעלי חברות שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את המשרד.

עיצוב משרדים בסרטון אחד קצר | סטודיו 180

מה כולל תהליך תכנון ועיצוב משרדים במודל של סטודיו 180?

אנחנו בסטודיו 180 מתכננים ומעצבים מגוון משרדים, לדוגמה משרדי הייטק או משרדי עורכי דין, חללי עבודה, חברות ועסקים במודל פלקסיברידי, שמטרתו להפוך את סביבת העבודה לגמישה מבחינה עיצובית ולאפשר שילוב בין עבודה מהבית לעבודה מהמשרד, כל זאת תוך שמירה על ערכי הארגון. לאורך השנים פיתחנו בסטודיו 180 את מודל Plan-set up-change המלווה כל תהליך תכנון ועיצוב.

כנסו לראות בסרטון >>>
פרויקטים לעיצוב משרדים
Interior Design by Studio 180
נגן וידאו אודות סטודיו 180 - עיצוב משרדים

Plan‏ ‏

שלב בו נאפיין את הארגון וצרכיו, נגדיר את השינוי המבוקש המצריך תכנון אדריכלי ועיצוב היברידי לסביבת העבודה וכל זאת תוך התאמה לצרכים האנושיים ולדרישות העסקיות של כל חברה וארגון. בשלב זה נגבש חזון עיצובי, קונספט עיצוב מותאם לערכי החברה ולצרכיה וניבנה תוכניות עבודה מפורטות לכלל הגורמים המשפיעים על התהליך לרבות: נגרות, אקוסטיקה, תאורה ועוד.

Set up

שלב בו נוביל את עבודת התיאום מול כלל יועצי הפרויקט, נבחר בעלי מקצוע וספקים, נגבש הצעות מחיר בהתאם לתקציב שיוגדר, נבחר חומרי גמר, גוונים וטקסטורות וכמובן- נגדיר לוחות זמנים קפדניים.

Change

בשלב זה ניישם את תוכניות העבודה, נתאים את מרחב התעסוקה שלכם לעולם החדש וניצור סביבת עבודה חדשנית, מקצועית והיברידית.

עיצוב משרדים - חברה של סטודיו 180

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

שאלות ותשובות - עיצוב משרדים

אנחנו בסטודיו 180 מתכננים, מלווים ומעצבים פרויקטים עבור מרחבי משרדים בסדר גודל של 200 מ"ר ומעלה. העלויות נגזרות מתוכניות העבודה ומהדרישות של כל פרויקט.

סטודיו 180 מתמחה בעיצוב משרדים עבור מנעד רחב של לקוחות עסקיים לרבות: חברות הייטק, משרדי עורכי דין, חברות כוח אדם, סוכנויות ייעוץ, משרדי פרסום ודיגיטל, משרדי רואי חשבון, חברות סייבר ועוד. 

הפיכת סביבת העבודה לגמישה עיצובית המאפשרת שילוב בין עבודה מהמשרד לעבודה מהבית, כל זאת תוך שמירה על ערכי הארגון ומתן פתרונות רבים אשר יכולים לייצר גמישות עיצובית בהתאם לצרכיו.

אנחנו בסטודיו 180 גיבשנו לאורך השנים מגוון ספקים נבחרים, מקצועיים ובעלי מוניטין גבוה. בעת ביצוע פרויקט נדע להמליץ לכם על ספקים נבחרים או שנעבוד בשיתוף פעולה עם הספקים שלכם. בכל סיטואציה כלל הספקים והיועצים המשלימים ייבחרו ויאושרו על ידכם.

משך התהליך הוא נגזרת של גודל כל פרויקט ופרויקט והמורכבות שלהם.  יחד עם זאת אנחנו בסטודיו 180 מכתיבים לוחות זמנים קפדניים ומקפידים על מהירות ביצוע לצד הקפדה על סטנדרטים גבוהים של ביצוע.    

אנחנו בסטודיו 180 עובדים עם החברות הגדולות ביותר במשק לרבות: יוניליוור, אספרסו קלאב, קרית עתידים, ג'יימס ריצ'רדסון, שופרסל ועוד מגוון מותגים.

נגן וידאו אודות לוגו של סטודיו 180
דברו איתנו
דילוג לתוכן