יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב פנים משרדים

עיצוב פנים משרדים - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעלי משרדים דרך מעטפת של תכנון עיצוב פנים

עיצוב פנים משרדים - כל הדגשים שחשוב לדעת כשמעצבים משרד ‏

המשרדים הם ממזמן לא רק מקום פיזי שמגיעים לעבוד בו. במאה ה-21 ההון האנושי האיכותי מחפש סביבת עבודה מזמינה, אסתטית, יעילה ותומכת. בדיוק בנקודה הזאת אנחנו נכנסים לתמונה ומציעים מגוון פתרונות לתכנון ועיצוב המשרד.

לכלל הפרויקטים שלנו בסטודיו 180 יש שפה עיצובית ברורה המעודדת את הפרודוקטיביות של אנשי הצוות ומשלבת את האבזור המדויק על מנת להפיק מאנשי הצוות שלכם את המרב והמיטב. בתהליך עיצוב פנים למשרדי הייטק למשל, מומלץ לשלב מתחם קפה In House, חדר כושר ואפילו מתחם הפוגה ומשחקים והכל בהתאם לצרכים של כל חברה וארגון אשר פונים אלינו. אז איך מתחילים תהליך של עיצוב פנים למשרדים? הכירו את כל האספקטים שבאים לידי ביטוי בתהליך.

הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון כשמתכננים את עיצוב הפנים למשרד הוא אופי החברה כאשר שטח המשרדים שייבחר צריך להתאים למטרה אסטרטגית ארוכת טווח של הארגון, אופי הפעילות והלקוחות. הגדרת אופי העסק תסייע לנו להחליט האם עלינו להיות קרובים לספקים, מתחרים או מפעלים אחרים ובהתאם לקבל את ההחלטות על תכנון ועיצוב הפנים עבור המשרד שלנו. ייתכן ואנחנו זקוקים לאזור קבלה מרווח, חדר מנוחה כפי שנדרש לעיתים בתהליכי עיצוב מרפאה. לפעמים יש צורך בחדר מדיה ואפילו אודיטוריום להקרנת מצגות והפקת כנסים, כל אלו יחד הן נגזרות של אופי העסק שלנו ומטרותיו.  

מתכננים חללים בהתאם לאופי

מעצבים משרדים

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

איזו תרבות ארגונית יש לנו?

גם לכם יש תרבות ארגונית מהנה ודינמית עם "חמישי שמח", אתם מאפשרים לאנשי הצוות לבוא לעבודה עם חיות המחמד שלהם או שאתם מעדיפים תרבות ארגונית רשמית יותר ואפילו הגעה עם קוד לבוש מסוים? כשמעצבים משרד, חשוב להתחשב בתרבות הארגונית של החברה, יש לזכור כי המשרד הוא המקום בו העובדים מבלים את רוב שעות היום והוא צריך להיות סמל לערכי החברה ואפילו ביטוי להצלחתה, כל זה חייב לבוא לידי ביטוי בעיצוב הפנים של המשרד.

מיקום ונגישות - האם נוח ללקוחות ולאנשי הצוות להגיע אלינו?

‏המיקום נחשב לבין הגורמים החשובים ביותר בבחירת חלל משרדים, בשלב הבחירה שלו חשוב לשים לב שהוא יהיה נגיש, נתון שישפיע על הצלחת הארגון. אם ניקח לדוגמא את נושא התחבורה חשוב שמיקום המשרד שנבחר הרבה לפני שלב התכנון והעיצוב שלו יהיה נגיש לתחבורה ציבורית ופרטית כאחד כך שהעובדים לא יצטרכו לדאוג להגעה ולחזרה מהעבודה וגם כדי שהלקוחות יוכלו לאתר ולהגיע אליכם בקלות רבה יותר. יתר על כן, בחירת מיקום מרכזי עבור המשרד סמוך לקניונים, מסעדות, ברים ובתי קפה מוכחת כתורמת רבות למורל של אנשי הצוות.  

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

תכנון ועיצוב סביבת העבודה

תכנון ועיצוב סביבת העבודה של המשרד שלכם מהווים צורך ממשי בעל השפעה ישירה על תפקוד, מעורבות ושביעות הרצון של אנשי הצוות. המראה והתחושה שהמשרד יעניק הם ביטוי לתרבות החברה ולהערכה כלפי העובדים. כשניגשים למשימת התכנון ועיצוב הפנים של המשרדים יש לקחת בחשבון את הגורמים הבאים: איזון בין תאורה טבעית ומלאכותית, איכות אוויר ואוורור, רעש ואקוסטיקה, מראה ותחושה ואפילו קרבה לטבע באמצעות צמחים ונוף טבעי או נוף אורבני.

מחיר המשרד- איך נדע שאנחנו בטווח הנכון?‏‎ ‎‏ ‏

עלותו של שטח המשרדים היא נתון חשוב שצריך לתכנן בצורה יעילה ביותר היות והמחיר משפיע גם על הרווח הנקי של העסק ואף קובע את רמת הרזרבות שהוא יכול לנהל. כאן יש לבחון האם מחיר המשרד הוא נמוך מידי והדבר יכול לא פעם להעיד על מיקום וסביבת עבודה שאינם הולמים את המוניטין, בנוסף יש לקחת בחשבון האם מחיר המשרד מנופח ועלול לגרום לעסק להוציא יותר ממה שיוכל להרשות לעצמו. כמו כן בעת בחירת חלל משרדים יש לבדוק האם הוצאת השכירות כוללת חיובים נסתרים כמו דמי אחזקה, דמי חניה, דמי עמותה או חיובים אחרים.

האם גודל מתחם המשרדים מתאים לגודל החברה?‏‏

בתהליך עיצוב של משרדי הייטק, עוד בשלב הבחירה יש לבחון האם גודל המתחם מתאים לגודל החברה, הרי אנחנו לא רוצים לדחוס את העובדים לתוך חלל מצומצם ללא מקום לנשימה ומעבר לכך, אין ספק שבעקבות תקופת הקורונה יש לקחת בחשבון עוד בשלב התכנון שלא כל העובדים יבואו בעת ובעונה אחת לעבוד מהמשרד, נתון המשפיע באופן ישיר על גודל מתחם המשרדים שנבחר בסופו של הליך. על מנת להתאים את גודל המשרד לכמות העובדים הפועלים ממנו יש לחשב כמה אנשים מידי יום צפויים להגיע פיזית אליו וכמה עובדים מהבית ובהתאם לכך להיערך עם עמדות ומתחמי ישיבה ראויים. זכרו תמיד כי הכרת דרישות הגודל תמנע מכם לעבור בעתיד הקרוב ממתחם אחד למשנהו בעקבות גידול החברה, מה שעלול ליצור הוצאות נוספות.

OUTCERT - עיצוב פנים משרדים - סטודיו 180

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים וחברות שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את חלל המשרדים.

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

שאלות ותשובות - עיצוב פנים משרדים

יש להגדיר את אופי החברה והתרבות הארגונית הנגזרת ממנו, נתונים אלו ישפיעו על יתר הפרמטרים.

כניסה של אור יום מוכחת כמשפרת את מצב הרוח של העובדים ואת הפרודוקטיביות שלהם.

מומלץ לבחור את מיקום המשרד לפי מיקום ונגישות, יש להקפיד שהמשרד יהיה נגיש לתחבורה בה הלקוחות ואנשי הצוות עושים שימוש.

סטודיו 180 מסייע ומלווה את כל שלבי התכנון והעיצוב פנים למשרדים לרבות בחירת הלוקיישן המדויק ביותר עבורכם.

אוניקס משרדים - עיצוב פנים משרדים - סטודיו 180

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

דברו איתנו
דילוג לתוכן