יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב משרדי הייטק

עיצוב משרדי הייטק - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעלי משרדי הייטק דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

שירות עיצוב משרדי הייטק הוא אחד משירותי הדגל שלנו בסטודיו 180. מדובר בתהליך מעניין ומסקרן מאוד ההופך את החזון האסטרטגי של החברה או הסטארט אפ הצעיר- למציאות בולטת בשטח. אם בעבר מטרת המשרד הייתה נטו לבצע את העבודה הרי שמשרדי ההייטק המודרניים, החדשניים ו"החצופים" התוו סטנדרט חדש של דרישות עיצוביות לא עוד טרנדים חוזרים- הם פשוט ממציאים את הטרנד הבא.

בדומה לביקור בפארקים הגדולים והמבוקשים בעולם, אתם בהחלט יכולים לדמיין עכשיו את דיסנילנד ארצות הברית, כך משרדי ההייטק מפתיעים את השוק כל פעם מחדש עם אלמנטים מרגשים שהופכים את חוויית העבודה במשרד למעוררת מוטיבציה ופרודוקטיביות. כך למשל משרדי הייטק מעוצבים מציעים לעובדים עמדות מנוחה, חדרי דיאלוג וגיבוש רעיונות יצירתיים, חדרי יוגה, בית קפה מעוצבים IN HOUSE ועוד מגוון עשיר של חוויות המשמרות את המורל של אנשי הצוות ומתרגמות אותו להצלחה בקריירה.

משרדי ההייטק המעוצבים והחדשניים יוצרים יתרון יחסי נוסף במרחב התעסוקה והוא נשען על היכולת למשוך טאלנטים שירצו לעבוד אצלכם. ככל שהמשרד יספק יותר חוויות מרגשות התורמות לתחושת החיוניות כך הוא ימשוך אנשי צוות איכותיים יותר המחזיקים בסטנדרטים גבוהים של סביבת עבודה ואיכות ביצוע.

מעצבים את משרדי ההייטק שלכם

ומתאימים אותם לעידן החדש

כשאנחנו ניגשים לפרויקטים בתחום עיצוב משרדים חשוב לנו להתאים אותם לחזון ולמטרות ארוכות טווח על מנת שלא תצטרכו לחזור שוב ושוב כל פרק זמן על תהליך התכנון והעיצוב.

כבר בשלב התכנון נבצע התאמות לצרכים של העידן החדש גם אם מדובר על עבודה היברידית וחללים המאפשרים שילוב של עבודה מתוך המשרדים ומרחוק כמו חדרי ישיבות אקוסטיים מצולמים מהם תוכלו לשדר את הישיבות למדינות מעבר לים ולמשתתפים מרחוק.

לצד אלמנטים עיצוביים המסייעים לביצוע עבודה אנחנו נציע לכם כיצד ליצור חללים המשדרגים את ביצועי אנשי הצוות שלכם אך לא בהכרח משמשים אותם באופן ישיר לצורכי עבודה כמו חדרי מנוחה מפנקים, חדר כושר, המסייע להגביר ערנות ותחושת חיוניות, חדרי מדיטציה ומיינדפולנס, המסייעים לשיפור מיומנויות הריכוז והקשב ועוד מגוון חללים אשר נתכנן ונעצב לחברת ההייטק שלכם על פי החזון, האסטרטגיה והמטרות כשהקו המחבר את כל האלמנטים שהוזכרו הוא עיצוב משרד מודרני עם אלמנטים של חדשנות וקידמה.

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

עבור אילו סוגי חברות הייטק אנחנו מעצבים משרדים?

אנחנו בסטודיו 180 מלווים מגוון חברות הייטק שגודלן 200 מ"ר ומעלה המעוניינות באמצעות עיצוב משרדן ליצור תדמית חדשנית, טכנולוגית ומתקדמת ולתרגם את עיצוב משרדי ההייטק לחוויה מעודדת פרודוקטיביות. אנחנו יודעים כיצד לממש את החזון של הבעלים ושדרת הניהול למשרדי הייטק מעוצבים בשטח. אין אצלנו טרנדים קבועים ואנחנו לא משחזרים משרדים קיימים, אנחנו מתכננים ומעצבים מ-0 באופן שניתן יהיה לראות את הבידול של החברה בנראות שלה.

אנחנו בוחרים את הספקים בפינצטה

לאורך שנות פעילותינו, חברנו למבחר ספקים איכותיים ממגוון תחומים המסייעים לנו להגשים חלומות עיצוביים ולהפוך אותם לנראות בשטח. אנחנו עובדים צמוד עם קבלני שיפוצים מנוסים ומחויבים, ספקים של חומרי גלם, חנויות ריהוט, יועצים חיצוניים ועוד. יחד עם זאת, במידה ותבחרו לעבוד עם הספקים הקבועים שלכם נדע כיצד לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. הגישה המקצועית שלנו דוגלת בכך שיחסי אנוש מהווים חלק אינטגרלי ממקצועיות ולכן אנחנו יודעים לעבוד עם כל ספק בכל זמן נתון.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

כשאנחנו בסטודיו 180 ניגשים לעיצוב משרדי הייטק אנחנו פועלים על פי מודל ייחודי שפיתחנו לליווי כלל הלקוחות

Plan‏ ‏

שלב בו נאפיין את חברות ההייטק והסטארטאפ, נגדיר את השינוי המבוקש המצריך תכנון אדריכלי ועיצוב היברידי לסביבת העבודה וכל זאת תוך התאמה לצרכים האנושיים ולדרישות התחום. בשלב זה נגבש חזון עיצובי, קונספט לעיצוב פנים המשרד המותאם לערכי החברה ולצרכיה ונבנה תכניות עבודה מפורטות לכלל הגורמים המשפיעים על התהליך לרבות: נגרות, אקוסטיקה, תאורה ועוד.

Set up

שלב בו נוביל את עבודת התיאום מול כלל יועצי הפרויקט, נבחר בעלי מקצוע וספקים, נגבש הצעות מחיר בהתאם לתקציב שיוגדר, נבחר חומרי גמר, גוונים וטקסטורות וכמובן- נגדיר לוחות זמנים קפדניים.

Change

בשלב זה ניישם את תוכניות העבודה, נתאים את מרחב התעסוקה שלכם לעולם החדש וניצור סביבת עבודה חדשנית, מקצועית והיברידית.

GREEN משרדי הייטק סטודיו 180

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ואנשי מזון שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

שאלות ותשובות - עיצוב משרדי הייטק

התשובה היא בהחלט, אנחנו הצוות של סטודיו 180 מנוסים בעיצוב חללים לצורכי נטוורקינג ולמידת עמיתים כמו בית קפה ארגוני, חללים לגיבוש רעיונות משותפים, חללי התכנסות עם עמדות ישיבה משותפות ועוד. בכל סיטואציה אנחנו מתכננים ומעצבים על בסיס המטרות שלכם וכל מטרה ניתן לתרגם לנראות בשטח.

עמידה בזמנים היא אחד הערכים המובילים אותנו לצד מקצועיות, יצירתיות ועוד כמה וכמה. לאורך כל פרויקט שאנחנו בסטודיו 180 מלווים ומובילים אנחנו קובעים לוחות זמנים קפדניים יחד עם הלקוחות, משקפים אותם ורותמים אליהם את כלל אנשי הצוות שלנו. ברור לנו שכשתבחרו בנו למשימת עיצוב משרדים לחברת ההייטק שלכם חשוב לכם להיכנס לשגרת עבודה בהם כמה שיותר מהר.

אנחנו בסטודיו 180 אוהבים אתגרים. אחרי שנכיר, נשב ונאפיין את המטרות שלכם נתכנן ונעצב עבורכם פרויקט השואף למקסם את השימוש בחללים. בד בבד, ניצור עבורכם מרחבי עבודה חדשניים והיברידים שיאפשרו לשלב בין עבודה מהמשרד לעבודה מרחוק. בנוסף לכך, נשמח להציג לכם פרויקטים בהם התמודדנו עם אתגרים דומים וצלחנו אותם.

CUBE משרדי הייטק סטודיו 180

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

דברו איתנו
דילוג לתוכן