יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב חדרי כושר

עיצוב לחדרי כושר - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעלי עסקים דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

אנחנו בסטודיו 180 לעיצוב ולתכנון חדרי כושר מציעים שירותי אדריכלות חדרי כושר ומלווים אתכם משלב החזון דרך תכנון ועד לגזירת הסרטים במעמד ההשקה. לשם כך אנחנו יודעים לרתום את צוות האדריכלים המקצועי ביותר, המומחה לתכנון חדרי כושר ורואה לנגד עיניו את כל ההיבטים של תכנון חדר כושר בעידן החדש.

תכנון ועיצוב חדרי כושר

יצירת חלל הכושר המושלם

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

פתיחת חדר כושר אינה רק מתן  מענה מקום לאנשים להתאמן; מדובר ביצירת סביבה המטפחת מוטיבציה, מעורבות ותוצאות. בין אם אתם מתכננים להקים  חדר כושר חדש או משפצים חדר כושר קיים, תכנון ועיצוב נכונים חיוניים להצלחה.

חשוב להבין מדוע תכנון נכון של חדר כושר חיוני. חדר כושר מעוצב לא רק מושך אליו חברים אלא גם משפר את חווית הכושר הכוללת שלהם. מתוכניות מדויקות ופונקציונליות ועד בחירת ציוד, חומרים בעלי דרגת שחיקה גבוהה. פונקציונאליות  ולא רק באימון, כל היבט משחק תפקיד ביצירת מרחב המקדם בריאות ורווחה.

בתהליך עיצוב לחדרי כושר  נצלול יחד למודל העסקי של בית העסק  ונתרגם את החזון האסטרטגי לשפה עיצובית אחידה ומקורית אשר תסייע לכם לקדם את המטרות הכלכליות של בית העסק.

 אנחנו בסטודיו 180 יודעים ליצור קונספטים עבור הסגנון הייחודי של בית העסק. בין אם מדובר בעסקים בתחום  האירוח או WELLNESS וחדרי הכושר, אנו נדייק עבורכם את ה dna העיצובי והמודול העיצובי והתכנוני הנכון עבורכם.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

הבנת

צרכי הלקוח

הצעד הראשון בתכנון חדר כושר הוא הבנת הצרכים של קהל היעד שלכם, למי אתם מוכרים מנויים או שעות? נבנה עבורכם את הDNA- העיצובי שיתאים רק למתחם שלכם. בין אם זה חדר כושר קהילתי או מרכז כושר נישה, הכרת הנתונים הדמוגרפיים, יעדי הכושר וההעדפות של הלקוחות שלכם הינם חיוניים כדי להתאים את ההיצע של חדר הכושר בהתאם.

תקציב והקצאת משאבים

אילוצי תקציב יכולים להשפיע באופן משמעותי על תכנון חדר הכושר. חיוני להקצות משאבים בצורה מושכלת, תוך מתן עדיפות לתחומים שיהיו בעלי ההשפעה המשמעותית ביותר על חווית המשתמש תוך שמירה על מגבלות כספיות.

עיצוב פריסה ותכנית קומה

הפריסה של חדר כושר יכולה להשפיע באופן משמעותי על הפונקציונליות וחווית המשתמש שלו. יצירת תכנית מחושבת היטב הממקסמת את ניצול החלל והזרימה חיונית לסביבת אימון חלקה.

בחירת ציוד ומיקום

בחירת ציוד הכושר הנכון והצבתו אסטרטגית יכולה לשפר את האפקטיביות והבטיחות של האימונים. קחו בחשבון גורמים כמו ארגונומיה, דרישות מקום וצרכי תחזוקה בעת בחירת וסידור הציוד.

עוד דברים שיש לקחת בחשבון: תאורה , יצירת מס' מצבי תאורה, איוורור, אקוסטיקה, התרחבות וגמישות עתידית ועוד.

חדרי כושר - בודי ליין - סטודיו 180

למי אנחנו מתאימים?

אנחנו לא חוזרים על טרנדים קבועים, עבור כלל הלקוחות שלנו אנחנו יוצרים קונספט ייחודי המתאים להם, אצלנו מקוריות היא MUST. העבודה איתנו מתאימה לבעלי עסקים ותיקים, המחפשים את הפריצה העסקית והמינוף הבאים שלהם. אבל לא רק להם. אנחנו מלווים גם יזמים חדשים בענף ה -WELLNESS המעוניינים להקים רשת עם מוניטין גבוה, כבר משלבי הגיבוש הראשונים.

הרקורד שלנו בענף מלמד שעיצוב לתחום זה איננו עוד הוצאה אלא השקעה חכמה וחלק אינטגרלי מהפיתוח העסקי, עיצוב חכם שמשרת את המטרות שלכם יום יום בקופה.

למי כדאי לעבוד אתנו?

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

אילו שירותים אנחנו מציעים לכם במסגרת ליווי הפרויקט?‏

סיוע בבחירת לוקיישן - ניסיון רב שנים מלמד אותנו שללוקיישן השפעה עצומה על הצלחת בית העסק לכן במידה ותבחרו נייעץ לכם כבר בשלב בחירת הלוקיישן וזאת על מנת לקבל את ההחלטה האסטרטגית הטובה ביותר.

פגישה מקדימה - פגישה בה נאפיין את הפרויקט, נמפה את המטרות שלכם, נציג לכם את הפרויקטים והרזומה שלנו בתעשייה ובשתי מילים- נרשום ונתרשם.

תכנון אדריכלי - נפעל ביצירתיות רבה על מנת לתרגם את החזון העסקי שלכם לתכנון  יעיל, מקדם מכירות ויוצר חוויית לקוח איכותית. בד בבד, נפיק את המקסימום מהחלל שלכם. אל תדאגו אנחנו יודעים שלפעמים מדובר בחלל מאתגר אבל אנחנו לגמרי אוהבים אתגרים, מקסימום נהפוך אותם לאלמנטים עיצוביים.

תיאום וסנכרון בין ממשקי הפרויקט - שלב שבו נתאם ונסנכרן את התהליך מול נבחרת הספקים והיועצים עמם נחליט לעבוד. מדובר בעבודת תיאום מול יועצי הפרויקט, בחירת חומרי גלם, גוונים, טקסטורות.

ביצוע הפרויקט בפועל - בשלב זה לאחר שנאשר מולכם תוכניות בצורה מסודרת ובמקביל לשיקוף לוחות הזמנים הקפדניים שלנו ניגש לניצוח וניהול הפרויקט. לאורך כל הדרך נקפיד על סטנדרטים גבוהים של מקצועיות, יחסי אנוש, איכות ביצוע ופתרון אתגרים בזמן אמת.

גזירת הסרטים - השלב שבו נברך על המוגמר, נגיע, נצלם ונצטלם.

סטודיו 180 - חדרי כושר בודי ליין

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים שיש להם תקציב החל מ 400,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.

אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.

אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.

אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

הליווי הייחודי שלנו

אנחנו בסטודיו 180 מתמחים בליווי בעלי עסקים באמצעות מעטפת של עיצוב וביצוע מהפך ויזואלי, לא סתם בחרנו להוסיף את אלמנט 180 למותג. היכולת שלנו לתכנן היטב את חלל העסק תאפשר לכם למקסם את המרחב וליצור חוויית לקוחות מועדפת, המקדמת ביקוש חוזר (שימור לקוחות קיימים). בנוסף לכך, אנחנו בוחרים את הספקים שלנו בפינצטה ולא מתפשרים על רף גבוה של תכנון, ביצוע ועמידה בלוחות זמנים קפדניים כי כל יום שעובר שווה הרבה מאוד כסף.

הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

דברו איתנו
דילוג לתוכן