יש עיצוב. ויש סטודיו 180

מעצב משרדים

מעצב משרדים - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו, מעצבי משרדים בסטודיו 180, מובילים בעלי משרדים דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

שירות עיצוב משרדים הוא אחד משירותי הדגל שלנו ולכן אנחנו בסטודיו 180 מעמידים לרשותכם נבחרת מיומנת, מקצועית ויצירתית של מעצבי פנים המומחים לעיצוב משרדים ומביאים איתם לתפקיד ניסיון חי מהשטח, לקוחות מרוצים וממליצים וגישה חדשנית ההופכת את התהליך לחוויית לקוח איכותית עם תוצאות מרשימות.

מאפיינים ומעצבים

כל צורך במשרד

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

כמשרד לאדריכלות ועיצוב פנים אנו מתמחים באדריכלות משרדים, תכנון ועיצוב חללים מסחריים, עיצוב אולמות תצוגה, עיצוב מרפאות ומרכזים רפואיים ועוד. אנו יודעים שמעבר לנראות חשוב שכל פרויקט יענה על הצרכים המדויקים שלכם הלקוחות ולכן כבר בשלב האפיון נדייק את הצרכים שלכם ונקפיד על הפרטים הקטנים ביותר, אלו שאפילו אתם אולי לא חשבתם עליהם (כי בשביל זה אנחנו כאן לא?).

מעבר לכך חשוב לנו שהפרויקטים שלנו יעניקו לכם מענה לצרכים בטווחים הקצר והארוך כאחד, הרי בסופו של דבר לא בכל יום בעל חברה מחליטים על עיצוב משרדים, זו החלטה משמעותית וגדולה עבור כל עסק וחברה. אנחנו שמים משקל רב על החיבור בין ליבת העשייה והערכים של החברה לבין עיצוב החלל והמשרדים כך שכבר בשלב האפיון, השלב הראשוני, מעצבי המשרדים שלנו יאבחנו את ערכי החברה שלכם ואת הצרכים היום יומיים שלכם לרבות צרכים לשימושים מיוחדים כמו גיבוש אנשי הצוות, יצירת אקוסיסטם ייחודי וכו'.   

מדברים בשפת החדשנות

כל מעצב משרדים שלוקח חלק בפרויקטים של סטודיו 180 יודע שחדשנות זו השפה שלנו ובכל רגע נתון עליו להמציא את הדבר הבא עבור הלקוחות ולהוכיח חשיבה מוכוונת פתרונות. אצלנו הלקוחות במרכז ואנחנו כמעצבי משרדים מהווים שותפים מלאים ליצירת חוויית לקוח ייחודית, איכותית וחיובית.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

מעצבי המשרד שלנו עובדים בסנכרון מלא על פי מודל plan, set up, change שאנחנו בסטודיו 180 פיתחנו במשך שנות פעילותנו בישראל

Plan

שלב בו נאפיין את הלקוחות, נגדיר את השינוי המבוקש תכנון ועיצוב וכל זאת תוך התאמה לצרכים האנושיים ולדרישות ענף הלקוח. בשלב זה נגבש חזון עיצובי, קונספט עיצוב מותאם לערכי החברה ולצרכיה וניבנה תוכניות עבודה מפורטות לכלל הגורמים המשפיעים על התהליך לרבות: נגרות, אקוסטיקה, תאורה ועוד. מעצבי הפנים שלנו ידעו כבר בשלב התכנון לספק פתרונות לאתגרים עתידיים זאת לאור ניסיונם העשיר ולתת מענה ייחודי בהתאם לאופי ועיסוק המשרדים בין אם מדובר על עיצוב משרדי הייטק או עיצוב משרדי עורכי דין ועוד, כל אחד יש קווים מנחים משלו, קודים משלו וסגנון.

Set up

שלב בו נוביל את עבודת התיאום מול כלל יועצי הפרויקט, נבחר בעלי מקצוע וספקים, נגבש הצעות מחיר בהתאם לתקציב שיוגדר, נבחר חומרי גמר, גוונים וטקסטורות וכמובן- נגדיר לוחות זמנים קפדניים. כמו שאנחנו מקפידים על מקצועיות אנחנו מקפידים על יחסי אנוש ולכן צוות המעצבים שלנו ישמח לשתף פעולה עם מנעד רחב של ספקים מקצועיים גם אם תבחרו להביא ספקים שלכם.

Change

בשלב זה ניישם את תוכניות העבודה, נתאים את מרחב המשרדים שלכם לעולם החדש וניצור סביבת עבודה חדשנית, מקצועית והיברידית.

ESR מעצב משרדים - סטודיו 180

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ובעלי חברות שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את המשרד.

מעצבי משרדים שמחברים בין חזון אסטרטגי לקונספט עיצובי ‏

מתכנני המשרדים שלנו בסטודיו 180 מומחים בליווי לקוחות אסטרטגיים הפונים אלינו לצורך עיצוב פנים למשרדים עבור חברות מובילות ולתאגידים בינלאומיים. מעצבי המשרדים שלנו יודעים כיצד לתרגם את החזון האסטרטגי של כל חברה לקונספט עיצובי אשר בא לידי ביטוי בנראות חדשנית, מבטיחה ומותאמת לצרכים של העידן החדש.  

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

לא מתפשרים על ביצוע איכותי

כל מתכנן ומתכננת משרדים בסטודיו 180 יהפכו ליועצים שלכם לפרויקט כל עוד תבחרו בנו ויש לכך משמעות רבה. אנחנו יודעים לייעץ כיצד למקסם את החלל, כיצד לבחור מיקום אסטרטגי המתאים לתחום העיסוק שלכם, כיצד להטמיע תהליכי חדשנות בעיצוב הנבחר ובעצם לספק מענה לכל שאלה או דילמה. אנחנו אוהבים להפוך סימני שאלה לסימני קריאה, עוד תכירו אותנו בהמשך.

לצד התהליך הייעוצי אנחנו לא מתפשרים על ביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש, אנחנו מאמינים שכל פרויקט מוצלח משלב ליווי ביצוע קפדני, עמידה בזמנים, הקפדה על עבודה עם ספקים מקצועיים ושימוש בחומרי גלם איכותיים מותאמים לקונספט. 

שאלות ותשובות - מעצב משרדים

בשמחה! באתר הבית של סטודיו 180 תוכלו לראות את רוב הפרויקטים ולהתרשם ממגוון כיוונים, קו המחשבה, המקוריות והגישה שלנו. נשמח לחבר גם ללקוחות ממליצים לאור בקשות שלכם.

וואו אנחנו עובדים עם הרבה מותגים, חברות מסחריות, הייטק וטכנולוגיה ובתי עסק גדולים. מעצבי הפנים שלנו מלווים מידי יום פרויקטים של משרדים במגוון היקפים ובדגש על חללים של 200 מ"ר ומעלה.

מעצבי המשרדים של סטודיו 180, מומחים לעיצוב משרדים, מובילים חדשנות בכל תהליך עיצוב ומתכתבים עם טרנדים. יחד עם זאת, אנחנו מתאימים את האלמנטים החדשניים לצרכים המדויקים שלכם הלקוחות ולא הופכים להיות קורבנות של טרדנים שלא ישרתו אתכם. אצלנו אין דבר כזה עיצוב בסגנון קבוע אנחנו יודעים כיצד לדייק את הצרכים שלכם ולתרגם אותם לנראות בשטח.

זה לא סוד שחברות ההייטק יצרו תופעות חסרות תקדים בתחום עיצוב המשרדים. מעצבי המשרדים שלנו הובילו פרויקטים בהם שילבו במשרדים חדרי מדיטציה, בתי קפה In house, חדרי ישיבות היברידים, המותאמים גם לעבודה מרחוק, חדרי משחק והפוגה לאנשי הצוות ועוד מנעד עשיר של פתרונות חדשניים ההופכים את חוויית השהייה במשרדים למעוררת השראה ופרודוקטיביות.  

סייבר ג'ובס מעצב משרדים - סטודיו

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

דברו איתנו
דילוג לתוכן