יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב משרדי עורכי דין

עיצוב משרדי עורכי דין - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעלי משרדי עורכי דין דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

רבים העוסקים בעיצוב משרדי עורכי דין מתבססים על מודל שקיים קרוב ל-100 שנה, כאשר הקצאת השטח למשרד נובעת מתוך תפיסה על פיה עבודה משפטית היא אינדיבידואלית והמשרד הפרטי הוא סמל סטטוס למעמד והצלחה בתחום.

 שונה בתכלית המיצוב של משרד עורכי דין קטן עם עמדת קפה וספת המתנה יחידה מזה של משרד מפואר המשלב חדר ישיבות, עמדות קפה משודרגות לאורחים, חלונות המשקיפים על המרחב האורבני מקומה 16 ועוד. אנחנו, בסטודיו 180 המתמחה בתכנון ועיצוב משרדי עורכי דין, עדים למהפכה העיצובית שמתרחשת בשנים האחרונות הנובעת מדרכי עבודה חדשות, כישרונות עולמיים וציפיות המושפעות מסגנונות עבודה של עורכי הדין הצעירים. אין ספק כי העידן החדש משפיע רבות על הקונספטים העיצוביים של משרדי עורכי הדין בישראל ובעולם כולו.

משרדי עורכי דין מהווים כיום חלק מכלכלה מבוססת ערכים וכמו בתחומים רבים גם הם צריכים להמציא את עצמם מחדש בין אם מדובר על אופן הפעולה שהם מאפשרים לצוות עו"ד העובד מהם ובין אם מדובר על אופן השימוש בחלל וניצולו. כשבוחרים לתכנן ולעצב משרד עורכי דין בייחוד בעידן החדש בו נדרש לעשות שינוי בחשיבה ובגישה על מנת לאפשר מרחב לכישרונות החדשים וכדי להתאים את מקום העבודה המשפטי לעתיד.

עבור עורכי דין ניידות היא אחת האפשרויות לתכנון חכם של משרד, זאת מבלי לוותר על עמדות העבודה שלהם, עורכי דין בעידן החדש רוצים לעבוד מכל מקום ולהיות מחוברים בכל עת ולכן משרדי עורכי דין צריכים להתכוונן בהתאם, להכיל יותר מבקרים בין אם מדובר על שיתופי פעולה אסטרטגיים, לקוחות ומשקיעים.

תדמית וראווה | למשרדי עורכי דין

הידעתם? המשרד הוא כלי נוסף למשוך כישרונות
אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

נקודת מבט נוספת וחשובה בעיצוב משרדים לעורכי דין היא שהמשרד הוא לא רק משרד לבצע פעולות ממנו אלא הוא גם כלי למשוך הון אנושי איכותי. עיצוב משרד חייב להיות מבוסס על הצרכים המדויקים של אנשי הצוות והעידן החדש כך יותר אנשי מקצוע איכותיים ירצו לעבוד ממנו, להשקיע על מנת להתקבל אליו וכמובן בעבודה לאחר מכן.

נקודה נוספת וחשובה המשפיעה על עיצוב משרד מודרני עבור קהילת עורכי הדין היא התדמית. המשרדים משמשים גם סמל למוניטין והצלחת הפירמות הפועלות מהם ולכן בכל שלבי התכנון והעיצוב נצטרך לתרגם את ההצלחה והמוניטין הגבוה לאלמנטים מעוצבים שיוצרים את התחושה המדויקת עבור מטרה אסטרטגית זו.

האם המוניטין הגבוה יבוא לידי ביטוי באמצעות שילוב שולחנות וכיסאות יוקרתיים? אילו מבין האלמנטים, תיאורה, צמחייה, פסלים, עמדות המתנה נוחות ועוד מגוון רחב של אמצעים ייצגו את המוניטין הגבוה  של המשרד לשפה הוויזואלית המתבקשת, למיצוב היוקרתי (קראו עוד על עיצוב משרדי יוקרה). על שאלות אלו אנחנו עונים מידי יום כשאנחנו מתכננים ומעצבים משרדי עורכי דין.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

גם עו"ד לא מוותרים על מרחב

עבודה היברידי ‏

הקורונה טרפה את הקלפים בשוק העבודה בכלל ובמשרדי עורכי דין בפרט בכך שעודדה אותנו כחברה לחשוב מחוץ לקופסה, גם אם זה אומר לשלב עבודה מהבית. המגמה המעניינת לא פסחה על פירמות עורכי דין רבות שמאפשרות כיום לעבוד במתכונת היברידית. רגע, זה ממש לא אומר שהייצוג בבית המשפט יתבצע בזום מהבית אבל המגמה החדשה בהחלט מאפשרת לשלב בין עבודה משרדית לעבודה מהבית ככל שניתן ולכן כשאנחנו בסטודיו 180 מתכננים ומעצבים פרויקטים ובפרט למשרדי עורכי דין וחברות הייטק, אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שבעידן הנוכחי יש לקחת בחשבון עבודה היברידית ולאפשר אותה באופן חווייתי ואיכותי, הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בחדרי ישיבות המשלבים מצלמות זום וציוד הקרנה, מרחבי עבודה שיתופיים לכמה עובדים שכל אחד מהם יגיע ביום אחר וכו'.

IN KAW - עיצוב משרדי עורכי דין - סטודיו 180

לאילו משרדי עורכי דין העיצוב שלנו מתאים?‏

למשרדי עורכי דין שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד אדריכלות מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את המשרד.

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

מרחב העבודה הוא הזדמנות לנטוורקינג איכותי בין העובדים

אם בעבר היה נהוג במקומות עבודה שכל אנשי הצוות שקועים בעבודתם הרי שהיום המציאות השתנתה ב-180 מעלות. כדי לעודד תרבות וחיבור במשרדי עורכי דין חשוב לטשטש את הקווים ולאמץ את תפיסת "בית כמשרד", הדבר אומר שיש להקפיד עוד בשלבי התכנון והעיצוב של משרדי עורכי דין על אלמנטים של נוחות מגורים, חוויית אירוח מרשימה, מרחבים ייעודיים שמעודדים אינטראקציות בין אנשים כמו טרקלינים, טרסות, בתי קפה, עמדת בר או אי במטבח, המאפשר ישיבה לארוחות משותפות וזמן איכות. ככל שהמטרה העיקרית של מרחב העבודה היא לעודד ליותר שיתוף פעולה, חונכות ושיתוף ידע וכן למידת עמיתים כך תגדל הדרישה למרחבי עבודה וחללים משותפים במשרדי עורכי דין ובכלל.   

טכנולוגיה חדשנית בעיצוב משרדי עורכי דין

בעידן חדש בו העובדים נדרשים להיות מחוברים כל הזמן, משרדי עורכי דין יקצו יותר משאבים פיננסיים לרכישת טכנולוגיות מאשר בעבר בין אם מדובר על רשתות מאובטחות יותר, שירותי וידאו ופס רחב, מבנים חדשניים ואפילו חדרי שרתים וטכנולוגיה שמטרתם לתמוך בשיחות ועידה ו-וידאו עם משתתפים מרחוק. השילוב של טכנולוגיה חדשה במרחב העבודה יבוא לידי ביטוי גם בקונספט העיצובי ולא פעם נראה בעידן החדש משרדי עורכי דין המשלבים אלמנטים עיצוביים של חברות הייטק מובילות וזו בדיוק חלק מהמהפכה העיצובית. 

WELLNESS ‏- גם משרדי עורכי דין משתתפים במהפכת הבריאות במקום ‏העבודה, יש לזה השפעה על העיצוב‏

בעשור האחרון מתקיימת מהפכת בריאות עולמית שכבר מזמן יצאה מגבולות הטרנד, מהפכה זו אומנם רק החלה במקצועות ההייטק אבל הצליחה לחדור למקומות עבודה רבים כמו גם למשרדי עורכי דין באמצעות תכנים לעובדים וגם באמצעות אלמנטים עיצוביים, בין אם מדובר על גישה לחלל חיצוני כמו מרפסת לצורך ספיגת ויטמין D, אלמנטים עיצוביים ביופיליים (המחוברים לטבע) כמו קירות ירוקים ושילוב צמחים בעלי סגולות שונות גם בחלל המשפטי.  

דברו איתנו
דילוג לתוכן