יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב פנים מסחרי

עיצוב פנים מסחרי - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעיצוב פנים מסחרי דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

נבחרת חסרת פשרות תעניק לכם שירות

במשך שנות פעילות רבות בנינו נבחרת ייחודית של אדריכלים, מעצבי פנים, יועצים חיצוניים וספקים, כך שלכל פרויקט של עיצוב פנים מסחרי נדע לגייס את המומחים המובילים הבקיאים באופי של פעילות המותג והעסק שלכם. למשל, כשמדובר על עיצוב פנים מסחרי האדריכל או המעצב שיעבוד אתכם הוא אדריכל המתמחה בתחום המסחרי הניסיון והמומחיות הספציפית לעולם זה.

הצוות שלנו דוגל ביחסי אנוש כחלק אינטגרלי ממקצועיות. חשוב לנו שלא רק תהיו מרוצים מהפרויקט אלא שתחוו תהליך חיובי בראש שקט. לצד יחסי האנוש והמקצועיות נקפיד על סטנדרטים גבוהים של איכות ביצוע ועמידה בלוח זמנים קפדני אותו נגדיר מראש.

מלווים מותגים ‏

נבחרים

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180
במשך שנים אנחנו מלווים את המותגים והתאגידים הידועים ביותר במגוון קטגוריות ומובילים תהליכי עיצוב פנים של חללי מסחר החל מ-200 מ"ר ומעלה. המומחיות שלנו היא להטמיע באמצעות עיצוב החללים את המענה לצרכים של העידן החדש, לבנות עבורכם חווית לקוח ייחודית והעמקת מכירה.לשלב בין סטנדרטים גבוהים של תכנון לביצוע בשטח ולאפשר לכם הלקוחות להנות מתוצרים איכותיים, שישמשו אתכם לאורך זמן.

אנחנו בסטודיו 180 מציעים לכלל לקוחותינו שירות עיצוב פנים מסחרי למנעד רחב של קטגוריות כמו: עיצוב משרדים וחברות, תכנון ועיצוב מרפאות, עיצוב בתי קפה, עיצוב מסעדות, עיצוב אולמות תצוגה, עיצוב חנויות, רשתות זכיינות ועוד מגוון פרויקטים המצריכים מאתנו לפצח את החזון העסקי של כל חברה, ארגון, רשת ובית עסק ולתרגם אותו לנראות אסטרטגית המקדמת את המטרות הכלכליות.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

יוצרים חוויה יוצאת דופן ‏

אנחנו יודעים שבכל תהליך של עיצוב מסחרי יש שלושה פרמטרים חשובים עליהם לא נוותר עמם נמנים: חוויית קהל היעד האסטרטגי שלכם (הלקוחות), חוויית אנשי הצוות, המהווים שגרירי מותג אסטרטגיים וגם חוויית הקשרים האסטרטגיים שלכם, המשפיעה באופן מרחיק לכת על הפיתוח העסקי והמכירות של המותג.

מאפיינים את אופי השטח המסחרי

בכל תהליך עיצוב מסחרי אנחנו מאפיינים את אופי החלל המסחרי, הגדרה זו מסייעת לנו לקבל החלטות עיצוביות אסטרטגיות כמו: מרחב עמדות המכירה ושטח הקבלה/ כניסה לגוף המסחרי, עמדות המתנה מקדמות מכירות, תיאורה אטרקטיבית על מוצרים נבחרים כמו עמדות הראווה של הקינוחים בבתי קפה ועוד מגוון רחב של החלטות המשפיעות על מסע הלקוח ותהליך המכירה בעסק.

מייעצים בבחירת לוקיישן אסטרטגי ‏

דבר נוסף ולא פחות חשוב שבו נשמח לייעץ לכם הוא בבחירת הלוקיישן שבו נלווה אתכם בתהליך עיצוב פנים מסחרי. ניסיון רב שנים בתעשייה מלמד אותנו שלא מספיק ליהנות משטח מעוצב, חשוב לא פחות לבחור אותו בקפידה על מנת שאנשי הצוות, הלקוחות והשותפים האסטרטגיים יוכלו להגיע אליו בקלות ובנינוחות.

עיצוב פנים מסחרי מטעם סטודיו 180

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ואנשי מזון שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

עיצוב פנים מסחרי בסרטון אחד קצר | סטודיו 180

נגן וידאו אודות לוגו של סטודיו 180

מיישמים את המודל העסקי שלכם ‏

אנחנו בסטודיו 180 מלווים מידי יום מנעד רחב של לקוחות אסטרטגיים. בתוך כך, אנחנו יודעים כיצד לתרגם את החזון העסקי לשפה עיצובית ובדגש על עיצוב חללים מסחריים, כאשר אחת המטרות הבולטות שלהם היא לעודד מכירות, לקדם עסקאות ולדבר את השפה העסקית באופן שוטף.

מה אומרים עלינו?

"סטודיו 180 התרשמתי מהמקצועיות והמסירות לאורך כל הפרויקט, עמידה בלוחות הזמנים ויצירת קונספט ייחודי"

"סטודיו 180, תכנן ועיצב עבורנו את נדב קינוחים, שכולל בית קפה, חדר אירועים פרטי, חנות מכירה, מטבח ומחסנים תוך שמירה על אינטגרציה בין המחלקות ועל צביון המקום. העבודה המשותפת הייתה מקצועית תוך שיח מתמיד ועמידה בכל לוחות הזמנים קשב לבקשות ומציאת פתרונות יצירתיים שעזרו למקסם את שטחי העסק. נשמח להמליץ."

"בניתי עם אלונה ואייל את מתחם המזון בקריית עתידים, ממליץ בחום! תכננו ובנו את הקונספט העיצובי ירידה לפרטים ועמידה בלוחות זמנים."

״מסעדת רם קיימת כ15 שנה ומונה כחמישה סניפים בסטודיו 180 בחרנו לעצב ולתכנן את הסניף החדש והראשון מסוגו ברשת אלונה ואייל בנו עבורי קונספט חדש. עבור מזון מהיר שעוד לא נראה בארץ מחכים לתכנן עימם את הסניפים הבאים, ככה זה שעובדים עם מקצוענים"

״אנחנו עולים מברזיל איפה המקצועיות והאמפתיה האישית הם מהותיים להצלחת העבודה, חיפשנו משרד אדריכלות שיעמוד בעבודה המקצועית הזו ובתשוקה לבנות את חנות הבריגדרו הראשונה שלנו בארץ, המתוק הלאומי של ברזיל. אנחנו מצאנו את אלונה ואייל רטנר מסטודיו 180, הם תפסו במדויק את הרצון שלנו, חברה של יצירה המצאתית וטכניקה מקצועית, שאנו רואים לעתים רחוקות כאן בארץ. התוצאה הייתה חנות תוססת עם הרבה חיים וחום טרופי שכולם מכושפים. יצרנו שותפות לפרויקט שלנו לפתיחת נקודות נוספות לבריגדריה."

שאלות ותשובות - עיצוב פנים מסחרי

כמובן, אנחנו בסטודיו 180 מלווים תהליכי עיצוב מסחרי עבור ענף המסעדנות, אנחנו בקיאים ברזי המקצוע, יודעים לייעץ ולהוביל חדשנות בתהליך על מנת שבסופו תהנו מתוצר איכותי. באתר שלנו תוכלו להתרשם מרשתות המסעדות ובתי הקפה שעבדנו איתם לרבות זכיינים.

כבר שיקפנו לכם שיחסי אנוש זה אנחנו? נשמח לשתף פעולה עם הספקים שלכם באם תבחרו בהם. הצוות המקצועי של סטודיו 180 יודע לעבוד עם מנעד רחב של אנשי מקצוע בין אם אנחנו ממליצים עליהם ובין אם אתם תבחרו להמשיך עם הספקים שלכם.

עיצוב פנים מסחרי חייב לקדם מטרות עסקיות ולשם כך התכנסנו. אנחנו יודעים לממש את החזון והמודל העסקי שלכם בכל שלבי הפרויקט מהתכנון ועד המימוש בשטח. מעבר לכך, אנחנו יודעים כי עיצוב מסחרי מנצח הוא חלק ממסע לקוח שמטרתו להגדיל מכירות ולעודד שימור לקוחות.

אנחנו בסטודיו 180 ליווינו פעמים רבות זכיינים במגוון תחומים לרבות בתהליכי הקמה של רשתות מסעדות וחללים מסחריים נוספים כמו: בתי קפה, מאפיות וכיו"ב. כמו כן, יש לנו ניסיון בגיבוש קונספט מ-0 לעסקי זכיינות ואנו יודעים כיצד לבדל סניפי זכיינות תוך שמירה על קונספט קיים. 

לוחות הזמנים משתנים בין פרויקט לפרויקט אך בכל מקרה אנחנו מגדירים לוחות זמנים קפדניים ומשקפים אותם לכם הלקוחות כבר בשלבי הפעילות הראשונים וזאת מתוך רצון לפעול בשקיפות, בשיתוף פעולה ובמקצועיות מולכם.

התמחור משתנה בין פרויקט לפרויקט לפי הקונספט הנבחר והדרישות בשטח, בחירת חומרי הגלם, כמות הספקים שתלווה את הפרויקט וכיו"ב. בכל סיטואציה שתפנו אלינו תקבלו הצעת מחיר מפורטת לתהליך עיצוב פנים מסחרי בלי כוכביות ובלי הפתעות.

תיאורה היא נושא חשוב מאוד ויש לנו את הכלים והדרכים לנצל ולנתב אור טבעי באמצעות תכנון נכון ושימוש בחומרי גלם שנבחר לצורך מטרה זו. בכל מקרה בטרם נתחיל תהליך נגיע אליך לסיור בבית העסק ונגבש פתרונות אפקטיביים.

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

ג'יימס ריצ'ארדסון מעבר הגבול טאבה - עיצוב פנים מסחרי - סטודיו 180
דברו איתנו
דילוג לתוכן