יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב משרדים מודרני

עיצוב משרדים מודרני - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעיצוב משרדים מודרני דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

אם נביט על המשרדים המודרניים בעידן החדש מיד נבחין שחלפו להם הימים בהם במשרדים היו קירות בצבע קליפת ביצה כמו גם המבוכים הפנימיים אותם ליווי אורות פלורסנט מרצדים. את אותה מסורת מיושנת החליפו חללים פתוחים המשלבים תיאורה טבעית של אור השמש עם כתמי צבע בטקסטורות וכל אלו לצד שימוש במגוון טכנולוגיות וחומרים חדשניים המטפחים יצירתיות ומגבירים את המורל במשרדים המודרניים. אם בעבר התפיסה של עיצוב משרדים הייתה מבוססת על השימושים הבסיסיים והפונקציונליים בלבד הרי שהיום עיצוב משרד מודרני מצריך חשיבה מעמיקה על היבטים מתקדמים כמו: מוטיבציית העובדים, מיצוב המשרד בקרב הלקוחות, השת"פים ומגוון אנשים אסטרטגיים שיגיעו לבקר בו. בפרויקטים שלנו אנו יודעים להפוך כל חזון אסטרטגי של חברה לשפה עיצובית שתתרום להגשמת מנעד המטרות שלה. בשנים האחרונות עולה לדיון השאלה מה הופך משרד למודרני?

עיצוב משרד מודרני

למרחבים פתוחים

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

כיצד תיצרו הזדמנויות לעבודה היברידית?

שנת 2020 שהביאה איתה את מגפת הקורונה יצרה שינוי מהותי בסגנונות העבודה המקובלים ובמידה מסוימת הוסיפה נימה חדשנית למשרדים המודרניים- עבודה היברידית. הדרישה לשלב בין עבודה פרונטלית לעבודה מרחוק כמעט בכל מקום עבודה מסחרי משפיעה רבות על עיצוב מרחב העבודה המודרני ומולידה את הצורך ליצור מרחבי מולטימדיה לקיום שיחות ועידה מצולמות מרחוק, חדרי ישיבות המאפשרים לשדר לארץ ולחו"ל את הפעילות בהם ועוד. בפרויקטים שלנו בסטודיו 180, ובפרט בפרויקטים של עיצוב משרדים מודרני אנחנו מתרגמים את השפה ההיברידית למגוון אלמנטים שישתלבו עם הקונספט הנבחר.

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180
עיצוב משרים מודרניים בעידן החדש מתכתב עם אחד השינויים הגדולים שחל כאן בשנים האחרונות והוא שילוב של יותר מרחבים פתוחים ומשותפים בחללי המשרדים. אם בעבר חדר הישיבות היה המוקד שמושך אליו את הרוח השיתופית אז היום ניתן לשלב הרבה יותר חלופות מודרניות של חללים שיתופיים כמו: טרקלינים בעיצוב יוקרתי ומרפסות שמש, עיצוב בתי קפה IN HOUSE או אפילו ברים הממוקמים בתוך חלל המשרדים ומהווים מקום מפגש לשיתוף, למידת עמיתים או נטוורקינג.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

עיצוב מודרני > חללי תרבות

ופנאי

עיצוב משרד מודרני לוקח בחשבון את תרבות הפנאי של העובדים לא פחות מהדרישות מהם ולכן בעידן שחי ונושם חדשנות ניתן לראות שילוב של מגוון חללי פנאים בחברות וארגונים רבים.
אלו יכולים להיות טרקלינים מפוארים, חדרי מנוחה עם מיטות ו-פופים, חדרי מוזיקה, חדרי יוגה, חדרי מדיטציה ועוד מגוון פינוקים התורמים ומסייעים לתפוקת העובדים ולתחושת החיבור שלהם למגוון החברות והארגונים במשק.

עמדות עבודה חמות

הזדמנות לנטוורקינג

אחד האלמנטים העיצוביים המאפיינים את המשרדים המודרניים הוא "עמדות עבודה חמות", מדובר בעמדות עבודה בלתי קבועות המאפשרות לאנשי הצוות במשרדים לשבת לעבוד באופן ספונטני זה לצד זה וגם ליצור נטוורקינג ולמידת עמיתים על הדרך. בנוסף, זו גם הזדמנות להעמיק קשרים בין מחלקות שונות במקום העבודה באופן בלתי פורמלי. 

כשהטבע מגיע אליכם לכיסא

אלמנטים טבעיים וידידותיים לסביבה

למרות שאנחנו חיים בעידן חדש ומאוד טכנולוגי תחום הקיימות והחיבור לטבע הפך בשנים האחרונות למהפכה של ממש ולחלק בלתי נפרד מתפיסת החדשנות לכן במשרדים המודרניים נראה לא פעם שילוב של אלמנטים טבעיים וידידותיים לסביבה כמו: קיר ירוק המורכב מצמחים, עמדות מחזור מעוצבות, רהיטים ואלמנטים נוספים מחומרים שעברו מחזור ועוד. 

בהתאמה אישית

הכירו את הריהוט האגרונומי

כאן מדובר על שילוב ריהוט המתוכנן לפי מחקרי הגוף האנושי ומאפשר תמיכה החל מהתנועות שאנחנו מבצעים בעבודה ועד הישיבה. ריהוט זה מאפשר גמישות והתאמה אישית לכל עובדת ומעבר לכך הוא לא רק נוח, הוא אכן מתכתב עם סגנונות עיצוב רבים ויכול להתאים את עצמו למגוון קונספטים.

BZ OFFICE עיצוב משרדים מודרני - סטודיו 180

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ואנשי מזון שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

לצד אלמנטים רבים של המשרדים המודרניים נשאלת השאלה כיצד אלו תורמים לעובדים ולצוותים ברמת הפרודוקטיביות כמו גם שאלה נוספת- כיצד הם משפיעים על מיצוב החברה, הפירמה או העסק? אלו הן רק חלק מהתשובות שחשוב לדעת ולהכיר:

פרודוקטיביות מוגברת- כשאנשי הצוות שלך רוצים לתת יותר

אנחנו בסטודיו 180, חברה המתמחה בתכנון ועיצוב משרדים מודרניים, יודעים כי חללי עבודה מגוונים יכולים להשפיע רבות על הפרודוקטיביות והמיקוד. עובדים בעידן החדש צריכים חללים פרטיים בדיוק כמו שהם צריכים חללי עבודה משותפים  ולכן המשרד המודרני יודע לשלב בהצלחה ביניהם על מנת שהצוותים ייהנו מחוויית נטוורקינג לצד עמדות עבודה המאפשרות ריכוז, כל אלו יחד תורמים לריכוז, למהירות ולאיכות הביצוע.  

עובדים בריאים יותר

הידעתם? מחקר של המחלקה לעיצוב וניתוח סביבה באוניברסיטת קורנל הגיע למסקנה כי עובדים שפועלים ממשרדים עם אור טבעי אופטימלי יש 63% פחות כאבי ראש, הם מנומנמים פחות ב-56% ויש להם גם ירידה של 51% במאמץ בעיניים. במשרדים המודרניים אנחנו יודעים כיצד לנצל את האור הטבעי ולנתב אותו לחללים הרלוונטיים על מנת לסייע לרווחת העובדים.

משיכת טאלנטים מובילים

אנשי הצוות המבוקשים של העידן החדש, אלו המכונים כטאלנטים במשק רואים במשרד המודרני חשיבות רבה להצלחתם בתפקיד ולכן כבר בשלבי חיפוש העבודה הם נמשכים יותר למרחבי עבודה ומשרדים מסוג זה.

רושם ראשוני מתמשך

למשרדים המודרניים יש השפעה רבה על המוניטין של החברה ומיצובה בעיני קהלי היעד שלה, המשקיעים, השותפים האסטרטגיים ואנשי הצוות. ככל שבמשרדים אלו יהיו יותר אלמנטים חדשניים כך התפיסה והרושם הראשוני כלפיהם יהיו ברמה גבוהה יותר.

אתם שואלים - אנחנו עונים

ישנם אלמנטים המשפיעים על רמת החדשנות של המשרדים אך אנחנו בסטודיו 180 לא עובדים על פי טרנדים קבועים אלא עורכים התאמה של האלמנטים המודרניים למטרות האסטרטגיות של החברה ושדרת הניהול שלה.

אנחנו בסטודיו 180 מתמחים בעיצוב חללים מסחריים וכפועל יוצא גם בעיצוב משרדים וחללי עבודה מודרניים. צוות הסטודיו בקיא היטב בכל החידושים המוצעים ויודע להתאימם לאופי העסקים, החברות והלקוחות שפונים אלינו.

אנחנו בסטודיו 180 יודעים לתרגם, לשדרג ולחבר בין מיתוג החברה לאלמנטים העיצוביים שאנחנו מטמיעים בשטח, כל אלו יחד מהווים חלק מבניית תדמית. 

נטורה משרדים -עיצוב משרדים מודרני

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

דברו איתנו
דילוג לתוכן