יש עיצוב. ויש סטודיו 180

עיצוב משרדים יוקרתי

עיצוב משרדים יוקרתי - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים בעלי משרדים יוקרתיים דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

עיצוב משרדים יוקרתי - דגש על כל האלמנטים

לעיצוב משרד יש השפעה רבה על התפיסה והמיצוב על ידי הלקוחות, שיתופי הפעולה האסטרטגיים, העובדים ואפילו המתחרים. כשאנחנו בסטודיו 180 מעצבים משרד יוקרתי אנו שמים דגש על כל האלמנטים שיהפכו אותו לכזה כמו גם על המטרה האסטרטגית של החברה או הארגון המזמינים מאתנו את הפרויקט אדריכלי. חשוב לחבר בין המטרה האסטרטגית לעיצוב בשטח ולא לאבד את עצמנו בין טרנדים חולפים שלא באמת מסייעים לנו להשיג את המטרה. אז מה חשוב לדעת בעיצוב ותכנון משרד יוקרתי?

עיצוב יוקרה למשרדים

המאפיינים‏

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

לוקיישן - לוקיישן - לוקיישן

מיקום המותג או החברה הוא אחד הפרמטרים החשובים בתדמית היוקרתית שתרצו לשדר. הבחירה לרכוש או לשכור שטחי משרדים באזורים בעלי פרופיל גבוה כמו למשל בגורדי שחקים מייצרת באופן מידי רושם של יוקרה. בנוסף לכך חשוב שהלוקיישן אותו תבחרו עבור המשרד ייתפס כיוקרתי ומבוקש על ידי רוב קהלי היעד שלכם אך יחד עם זאת יהיה גם נגיש עבורם כי בסופו של דבר אף לקוח לא רוצה להרגיש שהוא יוצא למסע בדרך לכל ביקור במשרד שלכם.

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180
כל חברה או ארגון מתחילים מפרופיל עסקי מדויק וארוך טווח. ברגע שנגדיר את פרופיל החברה ניקח בחשבון את תחומי פעילותה, הצרכים והתדמית הרצויה שאנחנו רוצים ליצור כלפי הלקוחות, שיתופי הפעולה האסטרטגיים ואנשי הצוות שלנו. אם בחרנו לשדר רמה גבוהה נבחר בעיצובים יוקרתיים, כאלו שיסייעו לנו בחיבור לתדמית המבוקשת.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

עיצוב יוקרתי למשרד - הכל

בפרטים הקטנים

דמיינו לעצמכם מוזיקה אינסטרומנטלית עדינה שמתנגנת לצד ריח של קפה טרי אילו רגשות מתעוררים בכם? באותו דיוק צריך להתייחס לעיצוב המשרד, הרי איכות ויוקרה נמדדות בפרטים הקטנים בין אם מדובר על הגימורים, קו ריהוט התואם את ערכי החברה ומנעד עשיר של פרטים מכל הסוגים כמו גם תיאורה, חיפויים וטכנולוגיות חדשניות ויוקרתיות.

חדשנות באלמנטים עיצוביים ‏

אחד האלמנטים המסייעים ליצירת תדמית יוקרתית של משרדים הוא שילוב של חדשנות בעיצוב פנים משרדי בין אם מדובר על כיסאות מנהלים מתכווננים, מכונות אספרסו חכמות בעמדות הקפה, חדרי ישיבות היברידיים, תיאורה חכמה ועוד מגוון גימיקים שימנפו את החדשנות למיצוב יוקרתי.

תנו "קצת" ספייס

הידעתם? הקפדה על מרחב משדרת יוקרה. אם נבחר לתכנן ולעצב חלל עבודה יוקרתי אנחנו צריכים לקחת בחשבון אלמנט של מרחב החל ממשרדי ההנהלה שצריכים לבלוט באמצעות עובדה זו ועד לעמדות העבודה ולמשרדים של אנשי הצוות, צפיפות לא יכולה לבוא בחשבון כאן. המרחב יבוא לידי ביטוי בכל החללים המרכיבים את המשרד מחדרי הפנאי, הטרקלין ועד תאי השירותים. בעידן החדש בו הבנייה נחשבת לצפופה יחסית נקפיד כבר בשלב האפיון לאתר שטחים לא מנוצלים ולהגדיל את המרחב על חשבונם. בנוסף לכך שילוב של ריהוט משרדי מעוצב אגרונומית יכול לסייע לא פעם למקסום השטח של המשרד ויאפשר ליצור מרחבים פנויים נוספים.    

חדרי ישיבות ‏

חדרי הישיבות הם המקום המושלם המאפשר ברוב החברות להוסיף זווית יוקרתית לעיצוב המשרד שלנו. בחדרים אלו נשלב כיסאות נוחים, שולחנות מרווחים ועגולים וכן נקפיד כי ישקיפו לנופים מרהיבים ומעוררי השראה. מאפיינים אלו יחד יסייעו לתחושה מיטבית, אפקטיבית ורוגע בפגישות שלכם.

ילו - עיצוב משרד יוקרתי - סטודיו 180

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ואנשי עסקים שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

עיצוב משרדים יוקרתי בסרטון אחד קצר | סטודיו 180

הליווי הייחודי שלנו

אנחנו בסטודיו 180 מתמחים בליווי בעלי משרדי יוקרה באמצעות מעטפת של עיצוב וביצוע מהפך ויזואלי, לא סתם בחרנו להוסיף את אלמנט 180 למותג.

היכולת שלנו לתכנן היטב את חלל המשרד תאפשר לכם למקסם את המרחב.

אנחנו בוחרים את הספקים שלנו בפינצטה ולא מתפשרים על רף גבוה של תכנון, ביצוע ועמידה בלוחות זמנים קפדניים כי כל יום שעובר שווה הרבה מאוד כסף. 

שלבו מותגי ריהוט מובילים בקו העיצובי שלכם

תפיסה יוקרתית נשענת לא פעם על שימוש במותגי ריהוט וטכנולוגיה ידועים ויוקרתיים למגוון קהלי היעד שלכם ולכן בשלב תכנון ועיצוב משרדים וחללי עבודה יוקרתיים יש לקחת בחשבון לא רק את המראה המעוצב כלפי חוץ אלא גם את שילוב מותגי הריהוט והעיצוב המוערכים על ידי מגוון קהלי היעד. כך למשל יש לקחת בחשבון האם בוחרים במחשבי אפל או אנדרואיד וכו'.

כנסו לראות בסרטון >>>
פרויקטים לעיצוב משרדים יוקרתי
Interior Design by Studio 180
נגן וידאו אודות עיצוב משרדים יוקרתי

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

שאלות ותשובות - עיצוב משרדים יוקרתי

באופן עקרוני יש אך כשאנחנו בסטודיו 180 ניגשים לתהליך של עיצוב משרד יוקרתי חשוב לנו להתאים את האלמנטים למטרה האסטרטגית של החברה ושל שדרת הניהול. אנחנו לא מסתפקים רק בשילוב אלמנטים יוקרתיים חשוב לנו לבנות שפה עיצובית יוקרתית ואחידה שתשויך תפיסתית למותג. 

בהחלט יש, תמחור הוא חלק מהמיתוג האסטרטגי של החברה ולכן אם בחרתם להיות חברה יוקרתית אתם צריכים לקחת בחשבון לסנכרן גם את המרכיב החשוב הזה.

אנחנו בסטודיו 180 יודעים כיצד להוביל תהליכי עיצוב אסטרטגיים למשרדי יוקרה, אם עדיין לא עברתם תהליך מיתוג נשמח להפנות אתכם למגוון משרדי מיתוג מובילים עמם אנו עובדים בשיתוף בפעולה. בבואנו לתכנן ולעצב משרדים יוקרתיים חשוב מאוד שיהיה לנו שפה מיתוגית אחידה עמה נדע לעבוד.

הצעת המחיר היא נגזרת של גודל הפרויקט, תכנונו והיקף הפעילות שלו, לאחר שנתאם שיחת היכרות ואפיון אנחנו בסטודיו 180 נשלח לכם הצעת מחיר מפורטת עבור עיצוב חללי עבודה יוקרתיים.

משרד עורכי דין - עיצוב משרדים יוקרתי

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

דברו איתנו
דילוג לתוכן