יש עיצוב. ויש סטודיו 180

אדריכלות משרדים

אדריכלות משרדים - כשחדשנות יצירה ודיוק נפגשים > סטודיו 180

אנו בסטודיו 180 מובילים באדריכלות משרדים בעלי עסקים דרך מעטפת של תכנון עיצוב וביצוע

אנחנו בסטודיו 180 לעיצוב ולתכנון משרדים מציעים שירותי אדריכלות משרדים ומלווים אתכם משלב החזון דרך תכנון ועד לגזירת הסרטים במעמד ההשקה. לשם כך אנחנו יודעים לרתום את צוות האדריכלים המקצועי ביותר, המומחה לתכנון משרדים ורואה לנגד עיניו את כל ההיבטים של תכנון משרד בעידן החדש.

מתכננים משרדים לדרישות

העולם החדש

אייל ואלונה אדריכלים סטודיו 180

צוות מקצועי בעל רקורד מרשים ילווה אתכם

אנחנו בסטודיו 180 מעמידים לרשותכם צוות מקצועי בעל רקורד מרשים בתחום האדריכלות משרדים ומיומנות המאפשרת לתרגם כל חזון אסטרטגי של מנהל לתכנון אדריכלי של משרדים. התכנון הוא למעשה כלי להעביר לצוות, ללקוחות ולמבקרים בחברה או בארגון שלכם את רוח החברה, המטרות שלה הערכים וכך ליצור חיבור עמוק אשר בא לידי ביטוי ביכולת לגייס משאבים אנושיים וכלכליים.

אדריכלי המשרדים שלנו בקיאים ומכירים את הצרכים של העולם החדש בכל הקשור לתכנון ועיצוב משרדים. אם בעבר המשרדים שימשו רק לעבודה הרי שהיום התווספו להם תפקידים נוספים כמו: יצירת חוויה ללקוחות, יצירת חוויה לעובדים והם מהווים חלק מתדמית ומיצוב של כל חברה או ארגון המכבדים את עצמם.

מקרים רבים מהשטח מראים לנו את הקשר הישיר שבין העיצוב האדריכלי של המשרדים לבין תחושת החיוניות והפריון התעסוקתי של אנשי הצוות והלקוחות.

בין לקוחותינו:
logo OUTCERT - לקוח של סטודיו 180
logo light house - לקוח סטודיו 180
logo tel aviv medical center - לקוח סטודיו 180
logo המרכז לטכנולוגית אסתטית - לקוח סטודיו 180
logo matzpen - לקוח סטודיו 180
logo המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - לקוח סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 - שקל
עיר הבהדים - לוגו לקוחות - סטודיו 180
לוגו לקוחות - סטודיו 180 אספרסו קלאב
לוגו לקוחות - קריית עתידים - סטודיו 180
לוגו לקוחות סטודיו 180 RNR
לוגו לקוחות סטודיו 180 CYBER JOBS
לוגו לקוחות סטודיו 180 ESR
לוגו לקוחות סטודיו 180 VISHAY
בודי ליין
לוגו לקוחות סטודיו 180 WOW
לוגו לקוחות סטודיו 180 תל אביבי יפו
שויניון

מלווים תכנון אדריכלי

למגוון שימושי המשרד

זה לא סוד שסביבת העבודה השתנתה ובמיוחד אחרי משבר הקורונה, חברות וארגונים רבים בדגש על תחומי הייטק, טכנולוגיה, פרסום ושיווק, HR ועוד מאפשרים לאנשי הצוות מתכונת עבודה היברידית, נתון המשפיע רבות על צוות מעצבי המשרדים שלנו הניגשים לתכנן עיצוב לחלל של משרדי הייטק. המשרדים בעידן החדש צריכים להתאים את עצמם למתכונת היברידית הן בתכנון העיצובי שלהם והן בטכנולוגיות שיש להטמיע בהם. מעבר לכן העידן החדש מזמן לסביבת העבודה אקסטרות ופינוקים רבים. כך למשל ניתן לראות היום אדריכלי משרדים המשלבים בתכנון עיצוב בית קפה פנים משרדי, חדרי כושר, חדרי מנוחה, חדרי הדרכה מודולריים ועוד מגוון חללים המוסיפים לתכנון האדריכלי ממד שחי, נושם ומדבר חדשנות באמצעות הקונספט הנבחר.   

מתאימים למשרדים של החל מ-200 מ"ר ‏

המעטפת האנושית והמקצועית שלנו בסטודיו 180 מלווה מידי יום פרויקטים רבים של אדריכלות משרדים במגוון חברות ומותגים הפועלים מרחבי הארץ. אנחנו מלווים תכנון אדריכלי לחללים של החל מ-200 מ"ר ואפילו מייעצים בשלב בחירת המיקום האסטרטגי, המהווה חלק בלתי נפרד מתכנון.

אנחנו נציע את הספקים- אתם תבחרו אותם!‏

במסגרת התהליך האדריכלי שאנחנו מציעים לחברות וארגונים המעוניינים בשירותי אדריכל משרדים, אנחנו יודעים לשתף פעולה עם צוותי הספקים שהקמנו לאורך השנים ובמידת הצורך גם עם ספקים קבועים שתבחרו מסיבה כזו או אחרת. השילוב בין גישה אנושית לרף מקצועי חסר פשרות מאפשר לנו לרתום את ההון האנושי לתהליך ולהגשים אותו על פי לוחות זמנים קפדניים במיוחד כך שדד ליין היא לא מילה גסה אצלנו.  

הלקוחות במרכז

הצוות של סטודיו 180 שילווה אתכם בפרויקט מכיר ומבין שחלל המשרדים ועיצוב המשרד חייב לתמוך בליבת העשייה שלכם, ולכן אנו מתייחסים לכל פרט בתכנון האדריכלי של המשרד כך שבסופו של דבר הכל יסונכרן באופן מלא, ידבר את השפה ויותר מכך, יתמוך בליבת העשייה.

אדריכלות משרדים - סטודיו 180 - קונטאקט

למי העיצוב שלנו מתאים?‏

ליזמים ואנשי מזון שיש להם תקציב החל מ 300,000 הקמה ומחפשים משרד מנוסה.
אם חשוב לכם הנראות החזון אך גם הראיה השיווקית והעסקית.
אם עמידה בתקציב ולוחות זמנים, חיסכון בזמן חשובים לכם.
אתם וודאי שואלים את עצמכם איך נצליח להבין מה עובר לכם בראש? ראשית עבדנו כבר עם מס' רב של לקוחות וניסיון של שנים עושה את העבודה, נקיים שיחה מקדימה ובה נבין מה הכיוון שלכם, לא נצא לשום תכנון לפני שנבין מהו הויז'ן שלכם ובמידת הצורך נציע את שלנו ונייעץ כיצד למקסם את העסק.

אנחנו לא קורבנות של טרנדים ‏

אנחנו בסטודיו 180 מאמינים שהטרנד האמיתי הוא הבקשות והדרישות שלכם, לכן אין קו או סגנון קבוע, התכנון האדריכלי שלנו למשרדים הוא בהתאמה אישית לכל חברה וארגון, מותאם לחזון ולדרישות מזמיני הפרויקט. אם יש עכשיו טרנד של אי בכל מטבח אנחנו נתכנן עבורכם בשמחה אי רק אם הוא יתאים לכם ולצרכים המדויקים שלכם וזה נכון לכל טרנד וטרנד.

מה אומרים עלינו?

"יצירתיות זה סטודיו 180! חושבים מחוץ לקופסא, פתרונות פונקציונאליים ויוצאי דופן. ממליצה בחום."

"סטודיו 180 מיקסמו עבורנו את חלל העבודה והגשימו את הויז'ן שלנו למשרדי החברה"

"אלונה ואייל הגשימו עבורנו את כל חזוננו העיצובי ולשביעות רצוננו המלאה. נשמח לעבוד עימם בפרויקטים הבאים"

"אהבתי את העובדה שהייתם קשובים לצרכים שלנו כחברה גדלה ומתפתחת וחשבתם איתנו גם לטווח הארוך ומה יקרה כשנגדל. המשרד הפך לכלי ממשי לגיוס ושימור של עובדים איכותיים ומוכשרים, שאיתו אני מתחרה עם חברות הייטק אחרות בסביבה שלי. תודה לכם."

מנוסים בליווי לקוחות אסטרטגיים

אדריכלי המשרדים שלנו בעלי ניסיון רב שנים בעבודה עם לקוחות אסטרטגיים וביניהם חברות כמו: יוניליוור, אספרסו קלאב, קרית עתידים, ג'יימס ריצ'רדסון ועוד. בכל שלב נדע להתכנס ללוחות הזמנים המדויקים שלכם ולהתלוות אליכם עם מגוון פתרונות לתכנון המשרדים שלכם.

שאלות ותשובות - אדריכלות משרדים

בהחלט, סטודיו 180 יודע להוביל פרויקטים מלאים ולשלב בין אדריכלות לעיצוב פנים של משרדים ועובד על פי מודל מובנה המשלב בין כל התהליכים.

אהבנו את השאלה! הלוקיישן של המשרד הוא אחד הדברים החשובים ולכן נשמח לייעץ בבחירתו כחלק מהתהליך. 

לסטודיו 180, המתמחה בתכנון ועיצוב רקורד מרשים בעבודה עם חברות ומשרדי הייטק. בדומה לכל הפרויקטים שלנו אנחנו עובדים על פי מודל ייחודי שפיתחנו המשלב בין אדריכלות לעיצוב ומחולק לשלבים.

עמדות מסוג זה נחשבות לנפוצות מאוד בעידן החדש ובפרויקטים רבים שלנו ניתן לראות אותן נלקחות בחשבון כבר בתהליך התכנון.

VI - אדריכלות משרדים - סטודיו 180

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ איתנו?
הגענו למקום שתוכלו להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם במהירות!

דברו איתנו
דילוג לתוכן