הבלוג של 180

סביבת עבודה מסורתית OUT עיצוב קהילה חדשנית IN - דוגמה של סטודיו 180

סביבת עבודה מסורתית OUT / עיצוב קהילה חדשנית IN

המשרד הוא כבר מזמן לא רק מקום שמגיעים לעבוד בו, היום ההון האנושי מחפש סביבת עבודה נעימה, אסתטית, יעילה ותומכת...

אנו בסטודיו 180 דוגלים בעיצוב שבאמצעותו ניתן לתכנן סביבת עבודה אידיאלית המותאמת לצרכי הארגון ועובדיו, לאופי הפעילות העסקית וכן למינוף הצלחתו. אנו מיישמים הלכה למעשה את השיטה הזאת על פי כמה מדדים: עיצוב משרד המדגיש ומביא לידי ביטוי את התדמית הארגונית ואת רוח הערכים כפי שעולים ממיתוג הארגון ומחזונו.

תכנון פונקציונלי

הסתכלות גלובלית והבנת היעדים האסטרטגיים של העסק לטווח הרחוק
עיצוב המשלב בין התפיסה הניהולית לבין צרכי העובדים בשגרת יום עבודה.
תכנון פונקציונלי כולל חלוקת חלל אופטימלית, תאורה, ארגונומיה ואקוסטיקה.

סביבת עבודה מסורתית OUT עיצוב קהילה חדשנית IN - פרויקט של סטודיו 180

פוסטים נוספים

תל אביב מדיקל סנטק - קבלה - סטודיו 180

הזוהר המרפא: אסטרטגיות אדריכליות לתאורת מרפאה

בריקוד המורכב של תכנון מרפאה, כל פרט תורם לאווירה ולפונקציונליות הכללית. בין האלמנטים המכריעים הללו, התאורה בולטת כשחקן שקט אך חזק שמשפיע באופן משמעותי על חווית המטופל ועל היעילות של שיטות רפואיות. בסטודיו 180 אנו נותנים את הגישה החדשנית ועם החזון לתאורה בסביבות בריאות.

מרכז מצפן מסדרון מרכזי - סטודיו 180

גוונים של בריאות: ההשפעה של סטודיו 180 על ערכות הצבעים של המרפאה

בתחום של עיצוב שירותי בריאות, תכנון ועיצוב הם היבטים מכריעים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על החוויה הכוללת של המטופלים ועל היעילות של הצוות. קונספט פורץ דרך שבחרנו עבור תל אביב מדיקל סנטר, בהרברט סמואל הוא: אוריינטציה של צבע הקליניקה המקודדת בצבעים שונים, שבה לכל מחלקה מוקצה צבע ספציפי אשר מתחיל באזור ההמתנה ומסתיים עד לנגיעות גם בחדר הרופא. זה לא רק מוסיף מימד מושך מבחינה ויזואלית אלא גם משרת מטרות מעשיות. עוזר במציאת המחלקה הנכונה.

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות - סטודיו 180

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות: מגמות גלובליות לשנת 2024

ככל שתחום האסתטיקה ממשיך להתפתח, כך גם הגישה לתכנון ועיצוב מרפאות העונות על הדרישה ההולכת וגוברת לטיפולים קוסמטיים. מרפאות אסתטיקה אינן עוד רק מתקנים רפואיים סטריליים; כעת הם חללים הוליסטיים שמעדיפים את נוחות המטופל, בריאות וטכנולוגיה חדשנית. במאמר זה נתעמק במגמות העולמיות בתכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות לשנת 2024.

דילוג לתוכן