הבלוג של 180

תנו השראה לעובדים שלכם תרשימו את הלקוחות ותהיו פרודוקטיביים בחלל עבודה האהוב אליכם - אדריכלי סטודיו 180

תנו השראה לעובדים שלכם, תרשימו את הלקוחות ותהיו פרודוקטיביים בחלל עבודה האהוב אליכם

בסביבה התחרותית בישראל ברור כמעט לכל ארגון, שכדי לבלוט יש צורך בבידול בכמה שיותר תחומים. עיצוב סביבת העבודה בצורה חדשנית ובהתאם לרוח החברה, הוא אלמנט מבדל, חזק ובלתי נפרד מתמהיל המיתוג העסקי.

כיף יותר לעבוד בסביבת עבודה מעוצבת

מעבר לכך אנו בסטודיו 180, יוצאים מנקודה פשוטה והגיונית:

כיף יותר לעבוד בסביבת עבודה מעוצבת ויפה התואמת את תרבות הארגון. וכשכיף לעבוד, העובדים מרוצים, התפוקה עולה, הלקוחות מרוצים ו... ההכנסות עולות!

כדי לעצב משרד, לא מספיק לדעת רק לעצב

אנו בסטודיו 180 משתמשים בידע ובאוריינטציה השיווקית והעסקית שרכשנו עם השנים וממתכננים את עיצוב המשרד בהתאמה לאופי הארגון ולצרכיו.

נכון , מדובר במשימה לא פשוטה הדורשת הבנה אסטרטגית והתאמת החלל להרגלי העבודה לכן, אנו פועלים  בשלושה שלבים מסודרים, שבכל אחד מהם יש ביטוי לשלושת הערכים החשובים: פונקציונאליות, ארגונומיה ויצירתיות.

איסוף המידע

בשלב זה נשב ונקבל את כל המידע על אופי אנשי הארגון על המסרים שהחברה רוצה להעביר וכמובן על הלקוחות והמתחרים ולא פחות חשוב איפה החברה תהיה בעוד חמש ועשר שנים.

תכנון

בשלב זה נתרגם את המידע לשפה עיצובית, תוך חישוב מושכל ומותאם לתקציב.

ביצוע

עכשיו אפשר להפוך את הויז'ן למציאות!

זהו ללא ספק השלב הכי מהנה...

פוסטים נוספים

תל אביב מדיקל סנטק - קבלה - סטודיו 180

הזוהר המרפא: אסטרטגיות אדריכליות לתאורת מרפאה

בריקוד המורכב של תכנון מרפאה, כל פרט תורם לאווירה ולפונקציונליות הכללית. בין האלמנטים המכריעים הללו, התאורה בולטת כשחקן שקט אך חזק שמשפיע באופן משמעותי על חווית המטופל ועל היעילות של שיטות רפואיות. בסטודיו 180 אנו נותנים את הגישה החדשנית ועם החזון לתאורה בסביבות בריאות.

מרכז מצפן מסדרון מרכזי - סטודיו 180

גוונים של בריאות: ההשפעה של סטודיו 180 על ערכות הצבעים של המרפאה

בתחום של עיצוב שירותי בריאות, תכנון ועיצוב הם היבטים מכריעים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על החוויה הכוללת של המטופלים ועל היעילות של הצוות. קונספט פורץ דרך שבחרנו עבור תל אביב מדיקל סנטר, בהרברט סמואל הוא: אוריינטציה של צבע הקליניקה המקודדת בצבעים שונים, שבה לכל מחלקה מוקצה צבע ספציפי אשר מתחיל באזור ההמתנה ומסתיים עד לנגיעות גם בחדר הרופא. זה לא רק מוסיף מימד מושך מבחינה ויזואלית אלא גם משרת מטרות מעשיות. עוזר במציאת המחלקה הנכונה.

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות - סטודיו 180

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות: מגמות גלובליות לשנת 2024

ככל שתחום האסתטיקה ממשיך להתפתח, כך גם הגישה לתכנון ועיצוב מרפאות העונות על הדרישה ההולכת וגוברת לטיפולים קוסמטיים. מרפאות אסתטיקה אינן עוד רק מתקנים רפואיים סטריליים; כעת הם חללים הוליסטיים שמעדיפים את נוחות המטופל, בריאות וטכנולוגיה חדשנית. במאמר זה נתעמק במגמות העולמיות בתכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות לשנת 2024.

דילוג לתוכן