הבלוג של 180

תכירו - מותג ספרדי בשם EYESCREAM - פרויקט של סטודיו 180

תכירו - מותג ספרדי בשם EYESCREAM

מותג ספרדי בשם EYESCREAM (הבנתם? אם לא, תגידו בקול ואז תבינו)

לא בכל יום אדם זוכה ליהנות מגלידה איטלקית בטעמי סורבה ושמנת עם רטבים ותוספות מפנקות, שמביטה בו בזמן שהוא אוכל אותה.

המותג המתוק

שילוב גאוני של חדשנות, יצירתיות ובעיקר תעוזה, הביא את צוות EStudio הספרדי להחיות משחק מילים חמוד ולייצר ממנו את המותג המתוק - גלידת Eyescream & friends. (Eye= עין, אייסקרים = גלידה באנגלית).

אז כמעצבים וכחובבי דברים מתוקים, אנחנו יודעים שהטעם חשוב, אבל ההגשה לא פחות... ובמקרה הזה, נראה ששני השחקנים מנצחים במשחק.

הטוויסט הייחודי והמקורי לגלידה, יצר למעשה משפחת דמויות (מפלצתיות אך חמודות) שמביאות לידי ביטוי את מגוון הטעמים והשילובים. הקונה יכול לבחור גלידה מבין לוח צבעים מוגדרים, תוספות ורטבים, ולבסוף להצמיד למנה שלו זוג עיניים מלאות אישיות!

התוצאה: שובבה פשוטה וצבעונית

עשינו לכם חשק?

הפרויקט שלנו, סטודיו 180 Eyescream & friends ממוקם ב- Paseo Joan de Borbo - ברצלונה.

פוסטים נוספים

תל אביב מדיקל סנטק - קבלה - סטודיו 180

הזוהר המרפא: אסטרטגיות אדריכליות לתאורת מרפאה

בריקוד המורכב של תכנון מרפאה, כל פרט תורם לאווירה ולפונקציונליות הכללית. בין האלמנטים המכריעים הללו, התאורה בולטת כשחקן שקט אך חזק שמשפיע באופן משמעותי על חווית המטופל ועל היעילות של שיטות רפואיות. בסטודיו 180 אנו נותנים את הגישה החדשנית ועם החזון לתאורה בסביבות בריאות.

מרכז מצפן מסדרון מרכזי - סטודיו 180

גוונים של בריאות: ההשפעה של סטודיו 180 על ערכות הצבעים של המרפאה

בתחום של עיצוב שירותי בריאות, תכנון ועיצוב הם היבטים מכריעים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על החוויה הכוללת של המטופלים ועל היעילות של הצוות. קונספט פורץ דרך שבחרנו עבור תל אביב מדיקל סנטר, בהרברט סמואל הוא: אוריינטציה של צבע הקליניקה המקודדת בצבעים שונים, שבה לכל מחלקה מוקצה צבע ספציפי אשר מתחיל באזור ההמתנה ומסתיים עד לנגיעות גם בחדר הרופא. זה לא רק מוסיף מימד מושך מבחינה ויזואלית אלא גם משרת מטרות מעשיות. עוזר במציאת המחלקה הנכונה.

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות - סטודיו 180

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות: מגמות גלובליות לשנת 2024

ככל שתחום האסתטיקה ממשיך להתפתח, כך גם הגישה לתכנון ועיצוב מרפאות העונות על הדרישה ההולכת וגוברת לטיפולים קוסמטיים. מרפאות אסתטיקה אינן עוד רק מתקנים רפואיים סטריליים; כעת הם חללים הוליסטיים שמעדיפים את נוחות המטופל, בריאות וטכנולוגיה חדשנית. במאמר זה נתעמק במגמות העולמיות בתכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות לשנת 2024.

דילוג לתוכן