הבלוג של 180

LIGHT HOUSE - מותג היוקרה - דוגמת הפרויקט של סטודיו 180

LIGHT HOUSE - מותג היוקרה

LIGHT HOUSE - מותג היוקרה מבית אלקטרוזן המגדלור של אולמות התצוגה לתאורה

מעבר לסיפוק מהיצירה ומהתגובות הנרגשות של הלקוחות, החלק הכי מהנה בעבודה שלנו, בסטודיו 180, הוא להכיר ולהתפעל בכל פעם מחדש מעסקים מיוחדים, כל עסק והסיפור שלו.

זה מה שקרה לנו כשהגענו לעצב את אולם התצוגה לתאורה LIGHT HOUSE וזכינו בחוויה "מאירה במיוחד"!

אז מה כל כך הפתיע אותנו?

LIGHT HOUSE הוא אולם תצוגה מקצועי, משפחתי ואינטימי, המשתרע על 250 מ"ר במרכז בני ברק, בצמוד למפעל הייצור אלקטרוזן*. באולם התצוגה ניתן למצוא גופי תאורה של המותגים המובילים באירופה ואת החידושים המתקדמים בעולם עיצוב התאורה.

 

ועכשיו לחלק המדהים - חלל התצוגה הוקם במבנה המפעל עצמו של החברה, ומכיל תבניות ששימשו את המפעל לפני 60 שנה! לנו מיד היה ברור שאת הידע והניסיון האינסופי שנצברו מזה שלושה דורות, צריך להביא לידי ביטוי בצורה עיצובית.

 

אז איך עשינו את זה?

החלטנו לעשות שימוש בידע ובניסיון של היזמים בתחום התאורה, ולהבליט אותו בעזרת שילוב "מוזיאון" בחלל התצוגה. בצורה כזו, נחשפים אלמנטים רבים בהם השתמשו במפעל, והמעצבים והלקוחות שמגיעים למקום יכולים לקבל טעימה מהמקצועיות והידע המרשימים והייחודיים למקום.

ומה עם חלל התצוגה לתאורה הדקורטיבית?

אותו עיצבנו כגלריה לאמנות. הקפדנו על עיצוב נקי מחומרים, כזה שיאפשר לגופי התאורה לבלוט ולהיות השחקנים המרכזיים. הקומפוזיציה המתוכננת של גופי התאורה, והחלוקה למחלקות ע"פ סוגים וחברות, יוצרים יחד משחקי אור, מפיחים בחלל קצב והופכים אותו למקור השראה.

 

כעת LIGHT HOUSE הוא בית שנותן כבוד לכל גוף תאורה, מעין מגדלור שמתווה את הכיוון ומציג את הטרנדים העכשוויים בעיצוב תאורה.

 

*קצת על חברת אלקטרוזן: נוסדה ע“י שושנה ושמואל רוזנברג בשנת 1948. חברה פרטית המתמקדת בפיתוח, תכנון וייצור גופי תאורה מתקדמים ואביזרי חשמל ואלקטרוניקה למבנים ולתעשייה.
עיצוב הרהיטים בחלל עוצבו ע"י אלון דודו , מעצב ואמן רהיטים.
בין החברות המוצגות: RZB  גרמניה, MODISS ספרד,  STENG LICHT גרמניה, METALARTE ספרד,  SLAMP איטליה, CELIENE WRIGHT צרפת, MILAN בפרד ועוד.

 

פוסטים נוספים

תל אביב מדיקל סנטק - קבלה - סטודיו 180

הזוהר המרפא: אסטרטגיות אדריכליות לתאורת מרפאה

בריקוד המורכב של תכנון מרפאה, כל פרט תורם לאווירה ולפונקציונליות הכללית. בין האלמנטים המכריעים הללו, התאורה בולטת כשחקן שקט אך חזק שמשפיע באופן משמעותי על חווית המטופל ועל היעילות של שיטות רפואיות. בסטודיו 180 אנו נותנים את הגישה החדשנית ועם החזון לתאורה בסביבות בריאות.

מרכז מצפן מסדרון מרכזי - סטודיו 180

גוונים של בריאות: ההשפעה של סטודיו 180 על ערכות הצבעים של המרפאה

בתחום של עיצוב שירותי בריאות, תכנון ועיצוב הם היבטים מכריעים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על החוויה הכוללת של המטופלים ועל היעילות של הצוות. קונספט פורץ דרך שבחרנו עבור תל אביב מדיקל סנטר, בהרברט סמואל הוא: אוריינטציה של צבע הקליניקה המקודדת בצבעים שונים, שבה לכל מחלקה מוקצה צבע ספציפי אשר מתחיל באזור ההמתנה ומסתיים עד לנגיעות גם בחדר הרופא. זה לא רק מוסיף מימד מושך מבחינה ויזואלית אלא גם משרת מטרות מעשיות. עוזר במציאת המחלקה הנכונה.

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות - סטודיו 180

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות: מגמות גלובליות לשנת 2024

ככל שתחום האסתטיקה ממשיך להתפתח, כך גם הגישה לתכנון ועיצוב מרפאות העונות על הדרישה ההולכת וגוברת לטיפולים קוסמטיים. מרפאות אסתטיקה אינן עוד רק מתקנים רפואיים סטריליים; כעת הם חללים הוליסטיים שמעדיפים את נוחות המטופל, בריאות וטכנולוגיה חדשנית. במאמר זה נתעמק במגמות העולמיות בתכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות לשנת 2024.

דילוג לתוכן