הבלוג של 180

LIGHT HOUSE - מותג היוקרה - דוגמת הפרויקט של סטודיו 180

LIGHT HOUSE - מותג היוקרה

LIGHT HOUSE - מותג היוקרה מבית אלקטרוזן המגדלור של אולמות התצוגה לתאורה

מעבר לסיפוק מהיצירה ומהתגובות הנרגשות של הלקוחות, החלק הכי מהנה בעבודה שלנו, בסטודיו 180, הוא להכיר ולהתפעל בכל פעם מחדש מעסקים מיוחדים, כל עסק והסיפור שלו.

זה מה שקרה לנו כשהגענו לעצב את אולם התצוגה לתאורה LIGHT HOUSE וזכינו בחוויה "מאירה במיוחד"!

אז מה כל כך הפתיע אותנו?

LIGHT HOUSE הוא אולם תצוגה מקצועי, משפחתי ואינטימי, המשתרע על 250 מ"ר במרכז בני ברק, בצמוד למפעל הייצור אלקטרוזן*. באולם התצוגה ניתן למצוא גופי תאורה של המותגים המובילים באירופה ואת החידושים המתקדמים בעולם עיצוב התאורה.

 

ועכשיו לחלק המדהים - חלל התצוגה הוקם במבנה המפעל עצמו של החברה, ומכיל תבניות ששימשו את המפעל לפני 60 שנה! לנו מיד היה ברור שאת הידע והניסיון האינסופי שנצברו מזה שלושה דורות, צריך להביא לידי ביטוי בצורה עיצובית.

 

אז איך עשינו את זה?

החלטנו לעשות שימוש בידע ובניסיון של היזמים בתחום התאורה, ולהבליט אותו בעזרת שילוב "מוזיאון" בחלל התצוגה. בצורה כזו, נחשפים אלמנטים רבים בהם השתמשו במפעל, והמעצבים והלקוחות שמגיעים למקום יכולים לקבל טעימה מהמקצועיות והידע המרשימים והייחודיים למקום.

ומה עם חלל התצוגה לתאורה הדקורטיבית?

אותו עיצבנו כגלריה לאמנות. הקפדנו על עיצוב נקי מחומרים, כזה שיאפשר לגופי התאורה לבלוט ולהיות השחקנים המרכזיים. הקומפוזיציה המתוכננת של גופי התאורה, והחלוקה למחלקות ע"פ סוגים וחברות, יוצרים יחד משחקי אור, מפיחים בחלל קצב והופכים אותו למקור השראה.

 

כעת LIGHT HOUSE הוא בית שנותן כבוד לכל גוף תאורה, מעין מגדלור שמתווה את הכיוון ומציג את הטרנדים העכשוויים בעיצוב תאורה.

 

*קצת על חברת אלקטרוזן: נוסדה ע“י שושנה ושמואל רוזנברג בשנת 1948. חברה פרטית המתמקדת בפיתוח, תכנון וייצור גופי תאורה מתקדמים ואביזרי חשמל ואלקטרוניקה למבנים ולתעשייה.
עיצוב הרהיטים בחלל עוצבו ע"י אלון דודו , מעצב ואמן רהיטים.
בין החברות המוצגות: RZB  גרמניה, MODISS ספרד,  STENG LICHT גרמניה, METALARTE ספרד,  SLAMP איטליה, CELIENE WRIGHT צרפת, MILAN בפרד ועוד.

 

פוסטים נוספים

מאמר - מחזון למציאות המדריך המקיף לתכנון מסעדות מצליחות - סטודיו 180

מחזון למציאות: המדריך המקיף לתכנון מסעדות מצליחות

יציאה למסע של פתיחת מסעדה דורשת גישה קפדנית המבוססת על תכנון אסטרטגי ומומחיות בתעשייה. במדריך מקיף זה, אנו מתעמקים בנבכי תכנון המסעדות, ומציעים מסגרת צעד אחר צעד, הביצוע וההשקה בסופו של דבר.

המדריך המלא מהי פרוגרמה לתכנון משרדים - סטודיו 180

המדריך המלא: מהי פרוגרמה לתכנון משרדים?

פרוגרמה היא מסמך כתוב המפרט בצורה ברורה ובהירה את צרכי הלקוח ואת השימושים הפונקציונליים של התפקידים השונים בה. יש לזכור שהלקוח אינו בהכרח לקוח אחד. בחברה מגוון רב של מנהלים ועובדים, גברים ונשים, בגילאים שונים. את כל אלו ועוד יש לקחת בחשבון בעת ניתוח צרכי החברה.

חיזוי מגמות עתידיות בעיצוב בתי קפה- מבט אל עיצוב פנים ואיזור ישיבה , תכנון ושימוש בחומרים ברי קיימא - סטודיו 180

חיזוי מגמות עתידיות בעיצוב בתי קפה: הסתגלות להתנהגות והעדפות צרכנים מתפתחות

ככל שעולם האירוח ממשיך להתפתח, בעלי בתי קפה ומעצבים חייבים להישאר בקדמת העקומה כדי לענות על הצרכים וההעדפות המשתנות של לקוחותיהם. מיד נמנה את המגמות העתידיות בעיצוב בתי קפה, לצפות שינויים בהתנהגות והעדפות הצרכנים, ונספק תובנות ליצירת חללי בית קפה חדשניים ומרתקים.

דילוג לתוכן