הבלוג של 180

BAKERS - כאן אופים - פרויקט של סטודיו 180

כאן אופים!

קבלו את סניף הבולנג'רי BAKERS החדש, בסמוך לגינת שינקין בת"א. אז מה המתכון לעיצוב בייקרי בוטיק בניחוח פריזאי השוכנת במיקום שנקינאי?

הכל מתחיל בקו עיצובי אורבני, כיאה לקצב העיר התוססת... ועכשיו קצת יותר לעומק הפרויקט:

חוויית לקוח ייחודית

עיצוב בתי קפה - המטבח הפתוח בעיצוב המזמין, מאפשר לעובדים וללקוחות לראות כשיוצאים מאפים חמים וטריים. מעליו, במקום בולט, תלויה מנורה צהובה ומדליקה שמוארת במשך תהליך האפייה, ובכך משרה אצל הלקוחות תחושה של קצב וטריות.

במה מתאימה לממכר מאפים 

תכנון המקום נעשה כולו תוך חשיבה כיצד למקסם את הבמה לממכר המאפים על סוגיהם השונים. אופציות רבות של מגירות ומדפים לטעימות ולתצוגה מרשימה, תאורה מחמיאה שלא משאירה מקום לדמיון ומגרה את חוש הטעם, וכמובן הצבעים (!) - בנייה של פלטת צבעים ייחודית למקום (שתעבור איתנו גם לעיצוב הסניפים הבאים).

בחירת חומרים 

תוך מתן דגש על פונקציונאליות ופרקטיות, וכמובן הדגשת המאפים.

 

את כל המצרכים מתפיחים היטב, מפזרים טאץ' בנדיבות, מכניסים לתנור וזה מה שיצא:

בשביל ליהנות מהניחוחות המדהימים, אתם תצטרכו להגיע לסניף... -

פוסטים נוספים

תל אביב מדיקל סנטק - קבלה - סטודיו 180

הזוהר המרפא: אסטרטגיות אדריכליות לתאורת מרפאה

בריקוד המורכב של תכנון מרפאה, כל פרט תורם לאווירה ולפונקציונליות הכללית. בין האלמנטים המכריעים הללו, התאורה בולטת כשחקן שקט אך חזק שמשפיע באופן משמעותי על חווית המטופל ועל היעילות של שיטות רפואיות. בסטודיו 180 אנו נותנים את הגישה החדשנית ועם החזון לתאורה בסביבות בריאות.

מרכז מצפן מסדרון מרכזי - סטודיו 180

גוונים של בריאות: ההשפעה של סטודיו 180 על ערכות הצבעים של המרפאה

בתחום של עיצוב שירותי בריאות, תכנון ועיצוב הם היבטים מכריעים שיכולים להשפיע באופן משמעותי על החוויה הכוללת של המטופלים ועל היעילות של הצוות. קונספט פורץ דרך שבחרנו עבור תל אביב מדיקל סנטר, בהרברט סמואל הוא: אוריינטציה של צבע הקליניקה המקודדת בצבעים שונים, שבה לכל מחלקה מוקצה צבע ספציפי אשר מתחיל באזור ההמתנה ומסתיים עד לנגיעות גם בחדר הרופא. זה לא רק מוסיף מימד מושך מבחינה ויזואלית אלא גם משרת מטרות מעשיות. עוזר במציאת המחלקה הנכונה.

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות - סטודיו 180

תכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות: מגמות גלובליות לשנת 2024

ככל שתחום האסתטיקה ממשיך להתפתח, כך גם הגישה לתכנון ועיצוב מרפאות העונות על הדרישה ההולכת וגוברת לטיפולים קוסמטיים. מרפאות אסתטיקה אינן עוד רק מתקנים רפואיים סטריליים; כעת הם חללים הוליסטיים שמעדיפים את נוחות המטופל, בריאות וטכנולוגיה חדשנית. במאמר זה נתעמק במגמות העולמיות בתכנון ועיצוב מרפאות אסתטיות לשנת 2024.

דילוג לתוכן