הבלוג של 180

EYESCREAM

לא בכל יום אדם זוכה ליהנות מגלידה איטלקית בטעמי סורבה ושמנת עם רטבים ותוספות מפנקות, שמביטה בו בזמן שהוא אוכל אותה.

שילוב גאוני של חדשנות, יצירתיות ובעיקר תעוזה, הביא את צוות EStudio הספרדי להחיות משחק מילים חמוד ולייצר ממנו את המותג המתוק - גלידת Eyescream & friends. (Eye= עין, אייסקרים = גלידה באנגלית).
אז כמעצבים וכחובבי דברים מתוקים, אנחנו יודעים שהטעם חשוב, אבל ההגשה לא פחות... ובמקרה הזה, נראה ששני השחקנים מנצחים במשחק.

מותג ספרדי בשם  EYESCREAM

(הבנתם? אם לא, תגידו בקול ואז תבינו)

 

לא בכל יום אדם זוכה ליהנות מגלידה איטלקית בטעמי סורבה ושמנת עם רטבים ותוספות מפנקות, שמביטה בו בזמן שהוא אוכל אותה.

 

שילוב גאוני של חדשנות, יצירתיות ובעיקר תעוזה, הביא את צוות EStudio הספרדי להחיות משחק מילים חמוד ולייצר ממנו את המותג המתוק – גלידת Eyescream & friends. (Eye= עין, אייסקרים = גלידה באנגלית).

אז כמעצבים וכחובבי דברים מתוקים, אנחנו יודעים שהטעם חשוב, אבל ההגשה לא פחות… ובמקרה הזה, נראה ששני השחקנים מנצחים במשחק.

הטוויסט הייחודי והמקורי לגלידה, יצר למעשה משפחת דמויות (מפלצתיות אך חמודות) שמביאות לידי ביטוי את מגוון הטעמים והשילובים. הקונה יכול לבחור גלידה מבין לוח צבעים מוגדרים, תוספות ורטבים, ולבסוף להצמיד למנה שלו זוג עיניים מלאות אישיות!

התוצאה: שובבה פשוטה וצבעונית.

 

עשינו לכם חשק?

החנות Eyescream & friends ממוקמת ב- Paseo Joan de Borboברצלונה.

פוסטים נוספים

עיצוב חוויתי וייחודי כטריגר להבאת לקוחות למקום

מפייר גנייר ועד גורדון רמזי ועוד רבים וטובים אשר כבר הבינו מזמן שעל מנת להתמודד בשוק המסעדות המודרני יש לייצר חוויה שלמה אשר כוללת הרבה מעבר לכיסאות שולחנות ואוכל טוב, המילה "חוויה" היא אחד המושגים הנפוצים בשיח העכשווי בנושא עיצוב. כבר כמה שנים שמונח זה משמש לתיאור התוצאה הכוללת המוגשת למי שמשתמש במוצר המעוצב. במקום לדבר על יופי, נוחות, יוקרה או תחכום כאלמנטים נפרדים, משתמשים במונח הרחב של חוויה, שכולל את הכול .

קרא עוד

בייקרי 29

מה מבדיל בית קפה אחד ממשנהו? בעולם העסקי התחרותי של היום נוצר הכורח ליצור בידול ולמצוא את השפה העיצובית הייחודית. שפה זו מתבססת על טעמם האישי של המעצב והבעלים וחייבת לשרת את הקונספט של העסק.
בייקרי 29 דוגמא טובה לבידול עיצובי.

קרא עוד

בואו נשמור על קשר

צלצלו אלינו
או השאירו פרטים ונקבע לקפה
טלפון     03-5716030
דוא"ל     180@180.co.il